Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ebből a görbéből lehet még baba?

Ebből a görbéből lehet még baba?

Figyelt kérdés
Első klostis hónapom nagyon bíztam benne most mégis lehangolt lettem hogy miért nem megy magasabbra vagy miért esett le...:(Pedig 3 tüszőm is ért 2 db október 23-24. körül repedhetett mert szombaton 22mm-es és 24mm-es volt a balban, szerdán már csak sárgatest, a jobban szerdán volt 19,8 mm-es az gondolom 27.-én 28.-án repedt. [link]
2011. okt. 31. 07:10
 1/5 anonim ***** válasza:
Persze, hogy lehet!!! :-) Szépen fent van a hőd, nem kell ennél feljebb menni, így jó, csak lejjebb ne menjen! Drukkolok!!
2011. okt. 31. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Sajnos ma ilyen lett.... [link] lehet ez sárgatest elégtelenség?Köszönöm hogy válaszoltál...
2011. nov. 1. 06:14
 3/5 anonim ***** válasza:
Nem tudom megnyitni :(
2011. nov. 1. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
2011. nov. 1. 17:57
 5/5 A kérdező kommentje:
Azt hiszem most jó....
2011. nov. 1. 17:57

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!