Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Több mint egy hete késik, egy...

Több mint egy hete késik, egy hét után 2 napig barnázás, és most semmi. Alhasam feszül, érzékeny, a mellem egyre érzékenyebb, de még nem merem beleélni magam. Barnázás után nekem meg szokott jönni, de most még ez is elmúlt. Lehetek terhes?

Figyelt kérdés
2011. okt. 31. 09:04
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
Igen, lehetsz tehes. Csinálj tesztet. Ennyi idő után már reggeli vizelet sem kell, de biztosabb abból csinálni. :)
2011. okt. 31. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
ja, és írj! :)
2011. okt. 31. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:

Bizony lehetsz,már a teszt ki is kell,hogy mutassa,szóval holnap reggel hajrá, és írj!

Szorítok!

2011. okt. 31. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
nagyon úgy néz ki! tesztelj minél elöbb :)
2011. okt. 31. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:

szia!


amíg nem tesztelsz addig nem tudjuk meg, mi nem látunk sajnos bele a másikba, milyen jó is lenne :)

Mindenképp írj, mert mi várni fogjuk az eredményt, akár negatív akár pozitív! megy a drukk!

2011. okt. 31. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 A kérdező kommentje:
Köszönöm Nektek a gyors választ,nagyon aranyosak Vagytok és profik is!Megcsináltam egy du-i tesztet,és ma egy reggelit is!Mindkettő:POZITÍV!!:)ezt nem írtam,de májusban volt egy vetélésem és már alig vártuk a terhességem!De a 12.hétig bennem van a "félsz"!Köszi Mindenkinek,sziasztok!
2011. nov. 1. 08:51
 7/17 anonim ***** válasza:
Szorítok, h minden rendben menjen. Lehet, h jobb, ha most rögtön elmész a dokihoz. Biztos, ami biztos. Szedd a vitaminokat. :)
2011. nov. 1. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:

Nagy gratula neked!

Remélem nekem sem fog megjönni és én is pozit tesztelek egy hét múlva. (tegnapra nem vártam, de a ma reggeli tesztem is negatív lett sajnos) de lehet később volt peteérésem, vagy nem tudom, de azért reménykedem.

2011. nov. 1. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
Akkor Gratula!!!:) Minden jót nektek és vigyázzatok magatokra!!!:)
2011. nov. 1. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 A kérdező kommentje:
Nagyon köszönöm,holnap kérek időpontot a dokitól,remélem beférek hozzá,mindig telt házas,de majd megoldom.Úgyis azt mondta,hogy ha terhes leszek 2 hetente látni akar a vetélés miatt.5 hónapja szedem a folsavat,egy hete az elevitet,és ahogy feszül a poci,leülök v.fekszek.Nincs barnázás:)Neked pedig pozitívat kívánok!!!!:)
2011. nov. 1. 19:09
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!