Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Segítséget kérek. Tesztelés...

Segítséget kérek. Tesztelés előtt lehet érezni, hogy sikerült a baba?

Figyelt kérdés
2011. nov. 2. 13:35
 1/6 anonim ***** válasza:
Egyes tünetekből esetleg gondolhatod, bár van aki úgymond megérzi,de a teszt meg a doki a legbiztosabb. Hányingerből, mensi kimaradásból, szédülésből, fáradékonyságból stb. gyanítható.
2011. nov. 2. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
biztosan korai lenne még. hány napig életképes a sperma?
2011. nov. 2. 13:43
 3/6 anonim ***** válasza:

Attól függ mikor tesztelsz :) Én 3.-ára nem vártam,és tegnap és ma is csináltam tesztet, mind2 pozitív lett :)

Azért mertem megcsinálni,mert éreztem hogy feszül/fájdogál a mellem,mint az előző terhességemnél. Reggelente furcsán is éreztem magam.

Szeretnél babát? Hogy érzed magad?

2011. nov. 2. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Nem lehet tudni. A sperma atlagban 3 napig eletkepes, van, hogy rovidebb vagy hosszabb ideig.
2011. nov. 2. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Még nem teszteltem korai lenne még. Én 12.-ére nem várom. Mikor teszteljek? okt. 17.-én volt meg utóljára okt.25- nov. 2-ig szinte minden másnap próbálkoztunk. nov 2.-tól már nincs peteérés?
2011. nov. 3. 11:03
 6/6 anonim válasza:
Én is 12.-ére nem várom :-) Remélem csak jót fogunk hallani Tőled is!! :)
2011. nov. 3. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!