Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Együttlét után hány napra rá...

Együttlét után hány napra rá jönnek az elsõ jelek, hogy terhes lennék? Két hét után már vannak egyátalán jelek?

Figyelt kérdés
2011. nov. 2. 16:18
 1/7 A kérdező kommentje:
jaj és együttlét óta erõs fehérfolyásom van.. :-s
2011. nov. 2. 16:22
 2/7 anonim ***** válasza:

Attól függ, mikor van a beágyazódás. Beágyazódás után 2héttel van ugye az első jel, a menstruáció kimaradása.

A beágyazódást néha barnás vérzés jelzi, vagy olyan fájdalmak, mint menstruáció előtt, esetleg szúrkálós érzés a hasban. De ezek lehetnek az ovuláció jelei is.

Tehát csak a menstruáció kimaradása után lehet megállapítani biztosra, hogy terhes vagy-e, először tesztelsz, aztán meg doki.

Mikor kell megjönnie? Hány napos a ciklusod?

Ahogy látom nem igazán szeretnél pozitív tesztet.

2011. nov. 2. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Nekem nem várt előtt, nagyon sokat jártam pisilni, meg volt hogy belenyilalt a szeméremcsontomba, akkor még nem tulajdonítottam neki nagy jelentőséget, de utánna nem jött meg, csak 2 nappal nem várt előtt volt barna folyásom, de kicsit másabb volt mint ami mensikor szokott lenni, meg pár órán belül elmúlt!!! Szóval aztán pozi teszt!!! 10+6hkm.
2011. nov. 2. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
ahogy elmúlt a menstruációs vérzésem rá egy napra szeretkeztünk szóval a következõ menziig meg várni kellene vagy 2-3 hetet ezért kérdeztem itt meg, hogy hátha van valami hamarabbi jel rá.kérdésedre válaszolva nem,nem szeretnék még gyereket, mert még 23 éves vagyok...
2011. nov. 2. 16:37
 5/7 anonim ***** válasza:
Nem nyugtatni akarlak, mert védekezni MINDIG kell, de mensi után 1 nappal kevés az esélye, hogy legyen petesejt, ami megtermékenyülhet.
2011. nov. 2. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat
2011. nov. 2. 16:58
 7/7 anonim ***** válasza:
2 het mulva a pozitiv terhessegi teszt a biztos. Mert a korai tunetek nagyon megbizhatatlanok. Mikor nem voltam terhes ereztem mindent, hanyingert, folyast, mellfeszulest, de nem voltam terhes. Amikor meg az voltam, az egyuttlet utan 9. napon teszteltem egy jo teszttel es halcany pozitiv lett, el sem hittem, csinaltam neg vagy 10 tesztet, mert gorcsolt a hasam, volt egy csepp barnazas is kesobb, azt hittem, a tesztek tevednek es megjon. Na nekem ez volt a tunet, a menstruacio elotti tunetek.
2011. nov. 2. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!