Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ha az első bababánk, könnyen...

Ha az első bababánk, könnyen megfogant akkor ugye nagy eséllyel a tesó is könnyen fog jönni?

Figyelt kérdés
Ez az első hónap, hogy próbálkozunk, és max 2 hónapunk van a sikeres akcióra.
2011. nov. 4. 09:11
1 2 3
 11/21 A kérdező kommentje:
Sok fajta hozzáállás van ezen a téren is. Ahány doki annyiféle vélemény. Van aki 6 hónapot, van aki 1 évet és van aki 2 évet mond. Én a sajátmagam biztonsága érdekében jobbnak láttam megvárni az 1 évet.
2011. nov. 4. 10:17
 12/21 A kérdező kommentje:
Ahogy látom tényleg nagyon eltérő, hogy kinek hogy jön össze a második baba. De drukkoljatok, hogy ez most nekünk gyorsan összejöjjön. :)
2011. nov. 4. 10:18
 13/21 anonim ***** válasza:
100%
Utolsó előtti vagyok. Nekem az első szülésem koraszülés volt, így alaposan átbeszéltük a dokival. Mondta, hogy kinek mennyit bír a hege, annyira egyedi, hogy sok értelme nincs a 3 mm-es standard határnak. Látott ő már olyat, ahol 5-6 mm-es hegnél (jó pár éves) megindult a szétválás, s volt olyan, akit 1 mm-es heggel vittek be, de már a szülőcsatornában volt a gyerkőc, nem volt mit tenni, meg kellett szülni és kibírta.
2011. nov. 4. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim ***** válasza:
100%
Még annyit: szorítok, hogy időben jelentkezzen a tesó és ne legyen semmi gond. :)
2011. nov. 4. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim ***** válasza:

Nekem is könnyen megfogant az első is és utána is. Azzal nem is volt gond. A kihordással már annál inkább. Két kistesót veszítettem el, még mindig egyke a kislányom :(


Vigyázz magadra, és drukkolok neked nagyon!

2011. nov. 4. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim ***** válasza:
Szia, nekem mindkét gyerekem azonnal összejött, most a harmadikra már 6. hónapja várunk :(
2011. nov. 4. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim ***** válasza:
bocs az off-ért.Előző,nálad talált bármit a doki?hasonló cipőben járok,mint te.köszi és még egyszer bocs
2011. nov. 4. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim ***** válasza:

szia, utolsó előtti vagyok, ha tőlem kérdezted :)

Nem voltam orvosnál, augusztusban volt egy spontán vetélésem, azóta sem akar összejönni.

Talán a korom miatt is.

2011. nov. 4. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim ***** válasza:
sajnálom:( akkor drukkolok,hogy neked is mielőbb sikerüljön!
2011. nov. 4. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 A kérdező kommentje:
Úgy tűnik most is sikerült elsőre! :)
2011. nov. 23. 08:03
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!