Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Milyen 10-es terhességi...

Milyen 10-es terhességi teszteket ismertek? A Tescoban lehet kapni ilyeneket?

Figyelt kérdés
2011. nov. 4. 12:51
 1/7 anonim ***** válasza:
Áruházakban, drogériákban nem érdemes tesztet venni, csakis a gyógyszertárban. Azok a biztosak, megbízhatóak és nem hamisak.
2011. nov. 4. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Hát, nálunk nemhogy a tescoban, dm-ben, sőt patikában sincs csak 25-ös. Ki is vagyok akadva. 20.000 fős városról van szó. Úgyhogy kénytelen vagyok várni.
2011. nov. 4. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
a vateráról nagyon olcsón tudsz ilyet rendelni (bár ne legyen rá szükséged :-) ), kívánom, hogy a 25ös elég legyen most!
2011. nov. 4. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
A Tescoban csak 25-öst lehet kapni. Nézz körül teszveszen, vaterán, ott sokat árulnak és sokkal olcsóbban!
2011. nov. 4. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
így van boltok,drogériák de a legtöbb patika is csak 25-öst árul.Amúgy ami Lily van mondjuk a Tescoba,ugyanaz van a patikába is-a fura hozzászólásra reagálva.Ja és mi az hogy hamisítva.Minden teszt ugyan olyan.Sőt én az olcsó 2 db os lily-ből is csináltam 4-et otthon.kettévágtam őket.és így is pozitiv lett,mikor pozitiv lett. Amúgy a www.babaproject.hu is tudsz rendelni sokmindent,köztük 10-es tesztet is.2-3 nap alatt ott a futár.vagy személyes átvétellel azonnal a boltba.Remélem tudtam segíteni!Kívánom hogy II-os legyen...... :-)
2011. nov. 5. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Corax Be Sure is megbízható,azt dm-ben lehet kapni.
2011. nov. 9. 02:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Én a teszveszről szoktam rendelni "agnyes" nevű felhasználótól, megrendeltem, azonnal utaltam e-bankból otthonról, írtam neki mailt, írta, hogy még aznap küldi, másnap valóban itt is volt. Nagyon aranyos. One Step 10-est rendeltem tőle. 10 db 1.000 Ft. Postával együtt.
2011. nov. 9. 06:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!