Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Belefér még abba, hogy baba...

Belefér még abba, hogy baba legyen? A 26. ciklusnap 37 volt a hőm,27. -en 36,9, ma a 28. -on 36,95 (még véletlenül sem 37! , hogy nyugodtabb legyek).

Figyelt kérdés
Ma érzek először enyhe mell feszülést, de nem fáj, menzi előtt már pár nappal duzzadt szokott lenni és fáj. A hasam alja is fájdogál egy kicsit, de nem vészes. Pár napja van olyan, hogy néha kiráz a hideg.
2009. máj. 7. 08:33
 1/3 anonim ***** válasza:

Nem akarlak teljesen elkeseríteni,de 9 nap késéssel ma nekem is megjött,tegnap 37,1-ről 36,7-re esett,ma meg 36,6.tal meg is jött!Tiszta szar!!!!!!

Talán legközelebb!

2009. máj. 7. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
belefér, hajrá! de ha véletlen nem most, akkor legközelebb :)
2009. máj. 7. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Köszi csajok a válaszokat!

Elsőnek, nagyon sajnálom, ez úgy ahogy mondtad tényleg szar dolog, nekem 4 napos késés után jött meg az előző hónapban, totál magam alá estem!

Másodiknak, kössz a drukkot, tudom ott a következő hónap is, csak nagyon gyorsan telnek-múlnak az eredménytelen hónapok és ez nem jó!

2009. máj. 7. 11:33

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!