Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Nektek mennyire jött be az...

Hebaba kérdése:

Nektek mennyire jött be az ovuteszt jóstesztként? És hanyadik napon teszteltetek?

Figyelt kérdés
2011. nov. 5. 13:41
 1/5 anonim ***** válasza:
Nekem semennyire. 2x használtam, első hónapban lecsúsztam róla, a teszt jelezte is. Októberben újra, akkor azt hittem frankón jelzi, erre 2 hét késé után most megjött. Tök szomorú vagyok. De tesómék fél évig próbálkoztak, aztán használták ezt és rögtön összejött.
2011. nov. 6. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Kitartás! Ez a 3. próbálkozós holnap?
2011. nov. 6. 12:18
 3/5 A kérdező kommentje:
holnap=hónap :)
2011. nov. 6. 12:19
 4/5 anonim ***** válasza:
Nem, a negyedik.De most már úgy vagyunk, hogy nem beszélünk róla, én majd figyelem, hogy mikor lehet esedékes, meg kb 2 naponta próbálunk együtt lenni, de amit múlt hónapban műveltünk tuti nem lesz. Az ovulációs teszt is vagy 4000 Ft darabja-2t vettem,minden nap csináltuk mikor már halvány volt a csík akkor is, kb 8 napon keresztül, volt, hogy 2x is egy nap, és utána nem jött meg. Örültünk, mert mindig pontos szokott lenni, és 8 tesztet csináltam a következő 2 hétben, aztán hirtelen megjött. A doki azt mondta, hogy baba is lehet vagy hormonzavar, ha nem jön meg menjek vissza, és pont egy héttel később megjött. de mondom tesóméknak pont ez segített.
2011. nov. 7. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Ovutesztnek 65 Ft darabja vaterán és jó, én is a wondfo-t használom, van HCG tesztje is.
2011. nov. 7. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!