Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Így mikor mehetünk a meddőségibe?

Így mikor mehetünk a meddőségibe?

Figyelt kérdés
2008-ba már voltunk és csináltak inszeminációt is ami nem sikerült ,mert utóbb kiderült ,hogy volt egy miómám és ezért lett sikertelen a beavatkozás! Ezt eltávolították ,már megvolt a következő időpontunk a meddőségibe de spontán 1 petefészekkel a sok hormonnak köszönhetően terhes lettem így nem mentünk tovább ! Most szeretnénk testvért és Clostylbegytet szedek de ez már a 3. hónap lesz és egyáltalán nem biztos ,hogy sikerül a baba ! Az orvosom azt mondta ,hogy még szedhetem pár hónapot ! Én dönthetek arról ,hogy mikor szeretnék "inkább " a meddőségibe menni ??
2011. nov. 5. 14:03
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Szerintem elmehetsz, de ha van 1 gyermeked, és 3 hónapja próbálkoztok ,,csak,, nem biztos hogy foglalkoznak veled, de ha van rá pénzetek, pénzért bármit megcsinálnak. Bocsi, ha kicsit nyers voltam, de ez az őszinte véleményem.
2011. nov. 5. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 Manka68 ***** válasza:

Szia!

Bármikor dönthetsz úgy, hogy meddőségibe mész. Valószínűleg elküldenek kivizsgálásokra, mielőtt bármibe is kezdenének. De ha már 3 hónapja clostizol eredmény nélkül, akkor érdemes másra váltani. A meddőségi központokban értenek igazán ehhez. Én váltanék a helyedben. :-)

2011. nov. 5. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Köszönöm ! Nehéz teherbeesnem korábbi műtétek miatt ,egy petefészkem van !
2011. nov. 5. 17:52
 4/11 Manka68 ***** válasza:
Szerintem akkor még inkább indokolt a meddőségi. Meg mondjuk egy átjárhatósági vizsgálat, nehogy fölöslegesen kínozzák a petefészkedet. Ha amúgy minden rendben van, akkor egy petefészekkel is ugyanannyi az esély a babásodásra, mintha meglenne mindkettő. De szerintem nem érdemes kockáztatni.
2011. nov. 6. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Átjárhatóságim is volt igaz 2008-ban ,szerinted ezt újra kérhetik ? Picit úgy érzem ,hogy ott lenne inkább a helyem ,mert igaz az első terhességem spontán sikerült nade tele pumpáltak hormonokkal előtte és még minden beavatkozás friss volt !
2011. nov. 6. 17:40
 6/11 Manka68 ***** válasza:
2008 óta sok minden történhetett, bizony érdemes lenne újra elmenni átjárhatóságira, meg egyéb hormonvizsgálatokra is. Maga a terhesség is borít mindent, és nem mindenkinél áll vissza rendesen a hormonháztartás. Apának is hónapról hónapra változhat a spermaképe. :-(
2011. nov. 7. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Köszi a választ ! Nekem a Closty mellet havonta néznek hormont .. Na majd kiderül ! És egyébként egyszerűen csak mondjam meg az orvosomnak ,hogy én már inkább a meddőségibe mennék ?
2011. nov. 7. 20:14
 8/11 Manka68 ***** válasza:
Nem kell mondani a dokidnak semmit, egyszerűen bejelentkezel egy meddőségibe. Oda nem kell beutaló, csak vidd az eddigi leleteidet, és mondd el, mit csináltak eddig. Így nem kell mindent elölről kezdeni.
2011. nov. 8. 07:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:

Köszi ! Képzeld az orvosom a beutalóval várt !!!!!!

Már van időpont is !

2011. nov. 8. 13:26
 10/11 Manka68 ***** válasza:

Úgy látszik rájött a dokid is, hogy ehhez nem ő a megfelelő szakember. :-)

Mielőbbi babásodást kívánok!

2011. nov. 9. 04:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!