Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ciklusotok hanyadik napjan...

Ciklusotok hanyadik napjan teszteltetek pozitivat?

Figyelt kérdés
2011. nov. 5. 20:52
 1/8 anonim ***** válasza:
26.
2011. nov. 5. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
24
2011. nov. 5. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Halvany volt?
2011. nov. 5. 21:48
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Az enyém nagyon halvány volt. Most persze aludni sem tudok tőle, pár nap, és megszületik :) Első voltam.
2011. nov. 6. 01:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Kedves utolsó mérted a hődet?Hogy alakult?
2011. nov. 6. 04:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Ha tőlem kérded (én voltam az utolsó hozzászóló előtted), igen, mértem, kissé trifázisos beütéssel, de gyanúsan babás görbe volt, mert nem mert szint alá. Sajna már nem tudok róla képet mutatni. A mérés szerint nem volt egyértelmű, hogy sikerült a baba, inkább a korai tünetek voltak, ami miatt korábban teszteltem. Éreztem, hogy milyen vérbő lettem alul, ez miatt mindig pisilni kellett, és ez lett gyanús, és a derékfájás.
2011. nov. 6. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Én is a 26. napon:)
2011. nov. 6. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Én vagyok a 24 napos :) Nekem erős volt a teszt.
2011. nov. 7. 00:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!