Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Laparoszkopiánál csinálnak...

Laparoszkopiánál csinálnak beöntést mindenkinél vagy csak hashajtot adnak?

Figyelt kérdés
2011. nov. 5. 20:59
1 2
 1/15 aniko800 válasza:
Nekem beontest csinaltak,gondolom mindenkinek azt csinaljak!
2011. nov. 5. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
Nekem is beöntést adtak. egyet este, egyet reggel.
2011. nov. 6. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
Jézusom miért kell akkor beöntés? MA már inkább kúpot adnak. Én még szülés elött sem kaptam beöntést! Sem kúpot!
2011. nov. 6. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
Én 2 szem hashajtót kaptam.
2011. nov. 6. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:

Nekem idén nyáron volt és egy sós ízű port kellett fel oldani két liter vízben amit kb.két óra alatt meg kellett inni(nem volt valami finom:D)majd kb.egy-két órán belül át pucolta a beleket!:)))

Olyasmi mint a hashajtó csak rosszabb az íze és talán kíméletesebb a belekhez!Amúgy pesten csinálták a Péterfyben.

Sok sikert!

2011. nov. 6. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
Az én dokim nagyon figyelmes volt.. Mielőtt kórházba mentem, előző nap írt fel nekem hashajtót, kiváltottam és vittem is a kórházba. Másnap du-án meg kellett innom kb 2 lt vízzel. Nem olyan kellemetlen mint egy beöntés, de ez is szükséges. Ha nem kapsz megfelelő béltisztítást félő, hogy a műtét alatt megsértik a beleid. / Ez mondjuk a gáz mennyiségétől is függ / Mivel nagyon feszes volt a hasfalam, elég sok gázt kaptam. Műtét után olyan voltam mint egy jó nagy lufi. A lényeg, hogy a doki is könnyebben dolgozik ha belül nem foglal helyet még valami érdekesség... :)
2011. nov. 7. 07:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
Nekem is bélmosó folyadékot kellett innom, nem volt beöntés.
2011. nov. 8. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 A kérdező kommentje:

köszi a válaszokat!!

Bélmosó port fogok kapni :)))) hál isten

2011. nov. 10. 17:13
 9/15 anonim ***** válasza:

Már elvileg a beöntés elég kőkorszaki dolog de a szülésnél még ezt a módszert használják!Vigyél magaddal két liter gyümölcsös teát vagy valami szénsavmentes gyümölcslevet mert abba is bele teheted és akkor nem olyan förtelmes az íze!Egyébként olyan vízben mintha sós vizet innál és annál azért a picit sós gyümölcslé is jobb!!!

Sok szerencsét!

Ja és még valami!Én féltem az altatás utáni hányástól így vettem a gyógyszertárban egy doboz coccolun nevű homeopátiás gyógyszert ami hányingerre van viszont nem vízzel kell be venni hanem el szopogatni így mielőtt vittek volna műtőbe kaptam be kettőt!Az altatóra nincs hatással mert gyógynövény és(bár lehet nem lett volna bajom amúgy sem de)teljesen jól viseltem az ébredést hat órával a műtét után már sétálgattam!!!

2011. nov. 10. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 A kérdező kommentje:
és neked azota sikerült teherbe? esned
2011. nov. 10. 20:38
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!