Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Lehetnek az embernek terhesség...

Lehetnek az embernek terhességi tünetei, mielőtt még kiderül, h terhes. és ha igen mik ezek a tünetek?

Figyelt kérdés
Még nem jött meg,de nem is késik.De nagyon szeretnénk már babát és nem tudom, hogyan készítsem magam lelkileg.Ezért szeretném tudni, h lehetnek-e már most tünetek vagy nem.Mert én nem érzek semmit, de valahogy most jobban azt érzem belülről, h összejött baba, és nem szeretnék nagyon csalódni....bár mondogatom magamnak,h nem tuti...:),h ne csalódjak mégse akkorát....
2011. nov. 6. 08:29
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
A vérzés elmaradása előtt nincs és nem is kell lenni semmi olyan tünetnek ami biztosan és egyértelműen terhességet jelent.
2011. nov. 6. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm a gyors választ.....:)!
2011. nov. 6. 09:06
 3/7 anonim ***** válasza:

szia!

Én nem tudtam hogy terhes vagyok, mert még akkor nem jött el a 28. nap és ugye nem késett. Első dolog volt hogy nem kívántam a cigit. Fura volt, de nem foglalkoztam vele. A másik hogy annyira fájt a cicim, hogy sírtam szó szerint, hogy ezt nem lehet kibírni. Aztán a 28. napon gondoltam csinálok tesztet..már 3 éves..

2011. nov. 6. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
A második hozzászólónak gratulálok!!!!
2011. nov. 6. 10:30
 5/7 krisztivan ***** válasza:
Az első terhességemnél a mensi előtt 1 héttel már hányingerem volt.Tudtam hogy baba van,sajnos nem maradt meg.A másodiknál nagyon sokat pisiltem és rengeteget ettem,de annyira sok munkám volt(jártam az országot)hogy nem volt időm foglalkozni vele.Aztán amikor késett már 4 napja(december 24-én)pozit teszteltem.
2011. nov. 6. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 karina1111 ***** válasza:
100%

már egy héttel az együttlét után görcsölni kezdett a hasam (mint menseskor) utána pedig minden éjjel felébredtem, közben előtte sose, sokat ittam. Hányingerem nem nagyon volt, a mellem viszont két-3 hét múlva már láthatóan megnőtt és fájt.


ez szerintem olyan dolog, hogy mindenkinél mások a tünetek, és ha ismered magad, a tested, akkor egyből észreveszed.

2011. nov. 6. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
teszteltél?
2012. nov. 15. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!