Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » A nőgyógyász mikor tudja...

A nőgyógyász mikor tudja legkorábban megmondani 100%-ra, hogy terhes vagyok? Mikor menjek?

Figyelt kérdés
Hétvégén elég sűrűn együtt voltunk a párommal és kb a 7másik felében (csüt.péntek)re tervezem a dokihoz menést. (a ciklus.hu szerint tegnap volt ovulációm)
2011. nov. 7. 18:03
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
A nemvárt után vagy 2-4 héttel de még akkor sem lesz szívhang.
2011. nov. 7. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Tehát hétvégén voltatok együtt és most pénteken mész dokihoz,tehát kb 5nap.Ha csak ezért mész,el se menj lehet meg sem fog vizsgálni, még nem találhat semmit.

Ahogy az első írta, majd az első kimaradt menstruációd után!

2011. nov. 7. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Ha tegnap volt ovud, akkor ezen a héten a doki az égvilágon semmit nem tud neked mondani, de még a teszt sem. A teszt legkorábban a fogamzás utáni 10. naptól tudja kimutatni a terhességet, orvoshoz meg 6-7 hetes terhességgel érdemes menni, mert onnantól látszik egyértelműen a baba és a szívműködés.
2011. nov. 7. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Én az 5. hétben voltam, mikor már meg tudta mondani.
2011. nov. 8. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Nekem is hasonló, vagy tképp ugyanez a kérdésem, mégsem értem elég egyértelműen a válaszokat: én ma megyek dokihoz és tegnap-tegnapelőtt is volt aktus, nem is egy, de akkor ezek szerint annak az eredményéről nem fog tudni mit mondani, ugye? Csak azt, hogy max. korábbról van-e valami... Szóval mikor a legkorábban a legbiztosabb dokinál?
2015. márc. 15. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!