Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Talpmasszázs teherbe esés...

Talpmasszázs teherbe esés elősegítésére? Mi a véleményetek, tapasztalatotok?

Figyelt kérdés

2011. nov. 7. 20:00
 1/7 anonim ***** válasza:
0%
Ki talál ki ilyen agyamentséget?
2011. nov. 7. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Nincs konkrétan tapasztalom ezzel kapcsolatban, de a talpamon van jó pár olyan pont, amit ha megnyomok akkor belenyilall a hasamba vagy ide-oda a fájdalom. Szóval nálam megvan az összeköttetés, bár ez előnyét még nem találtam meg. :)

Első hallásra agyament dolognak tűnik valóban, de ha úgy alakulna (már kifogytam volna a lehetőségekből), lehet hogy kipróbálnám. Ha te kipróbálod, kérlek számolj be róla, eskü kíváncsi lettem.

Ha nem is sikerült ettől még a baba (pedig milyen jó lenne, ha ilyen egyszerű módszer is segíthetne, de szerintem ez csak ábránd), de legalább biztos jól fog esni.

2011. nov. 7. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Nem hallottál még a talpreflexológiáról?Ajánlom figyelmedbe,amúgy léci kímélj meg az ilyen beírásoktól és véleményezésektől!
2011. nov. 7. 20:12
 4/7 A kérdező kommentje:
Bocsi,első "kérdező" válaszolónak írtam!
2011. nov. 7. 20:13
 5/7 A kérdező kommentje:
kedves második:) Nekem volt most egy kisebb cisztám,ezért kezdtem újra ezt a módszert alkalmazni.Most voltam uh-on és szerencsére felszívódott,sőt jó kis peteérésem is lett:)Eddig 4 alkalmon vagyok túl,de már csak azért is folytatni fogom,mert jól esik:)
2011. nov. 7. 20:15
 6/7 anonim ***** válasza:

Második vagyok: kívánom sikerüljön, ha beválna, akkor az sokak számára lenne egy jó lehetőség.

Addig pedig az is, hogy jól esik.

2011. nov. 7. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
Sziasztok! Az egyik ismerősöm hónapokig várt a babaáldásra nem jött össze. Elment egy talpmasszázsra (persze oda aki ezt tanulta) és sikerült nekik utána!!!!!!!!!!!!!! Úgy hogy szerintem van benne valami!
2011. nov. 7. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!