Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Budai Meddőségibe fogok járni...

Budai Meddőségibe fogok járni Skriba Eszterhez, véleményeket várnék és a kezelés menetét?

Figyelt kérdés
2011. nov. 8. 13:34
 1/3 anonim ***** válasza:
Én nem szerettem, velem nagyon bunkó volt. Ott is hagytam, nem nála csináltam végig a lombikot.
2011. nov. 8. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Szia!

Én is Hozzá járok.

Van egy furcsa stílusa, de szerintem ott mindenkinek. Amikor szabin van, máshoz kell menni, tehát az összesnél voltam már.

Muszáj úgy felfognod, hogy nem lelkisegélyért mész oda, hanem, hogy szakmailag segítsenek. Abban viszont vérprofik.


Ja, és még 1 pozitívum Eszter mellett :

Ő az egyedüli, aki leültet és megkérdezi, hogy van-e kérdésed.


Sok sikert!

2011. nov. 8. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Köszi !

Évekkel ezelőtt már jártam oda de a Zeke és a Szűcs .. hát inkább hagyjuk ! A Weigand doktor szuper volt de elment külföldre ! Most hozzá kértem időpontot ,hát kíváncsi leszek !

2011. nov. 8. 21:01

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!