Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Hogyan nő a hcg a szervezetünk...

Hogyan nő a hcg a szervezetünkben? Ha tegnap duán negatívat teszteltem, holnapra már mutathat pozitívat a teszt?

Figyelt kérdés
2011. nov. 9. 21:47
 1/7 anonim válasza:
Nagyon korai szakaszban ez is megtörténhet. Próbáld meg reggel, ébredés után, akkor a legmagasabb a hCg-szint a szervezetedben.
2011. nov. 9. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Attól függ, hogy hol tartasz a ciklusodban, mennyire korai volt a tesztelés. Lehetséges, hogy 2 nappal később már pozitív lesz, de mindenképp reggeli első vizeletből csináld.
2011. nov. 9. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
tehát ha azt írják rá, hogy a napszak bármely szakaszában ...csak marketing? :)
2011. nov. 9. 22:28
 4/7 anonim ***** válasza:
Nem csak marketing, csak akkor ne menj pisilni 8 oran keresztul. Alvas kozben nagyon kevesen ebrednek fel, hogy wc-re menjenek, ezert valoszinubb, hogy nagyobb a hcg szintje reggel elso vizeletben.
2011. nov. 10. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

A bármely napszak főleg a menszesz késése után értendő legalább 2-3 nappal.

Aki előtte tesztel annak érdemes a reggeli elsőből tesztelni, bár szerintem nem szabad előre tesztelgetni.

2011. nov. 10. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Nem csak marketing, azt úgy értik, mikor már késik. Akkor igen, már bármikor elvégezhető, én is 3 nap késéssel este teszteltem pozitívat. De ha még korán teszteltél, tehát még nem jött el a mensi ideje sem, akkor még érdemes reggeli elsőből csinálni, mert akkor magasabb a hcg koncentrációja, mivel órák óta nem ittál, és nem is pisiltél.
2011. nov. 10. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Szia! Mi újság? Teszteltél újra?
2011. nov. 19. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!