Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Szeptember 18. -án volt meg...

Szeptember 18. -án volt meg utoljára a menstruációm azóta nem jött meg voltam nőgyógyásznál csinált ultrahangot de azt mondta nem lát semmit. Mennyi az esélye, hogy terhes vagyok?

Figyelt kérdés
2011. nov. 10. 19:25
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
Szerintem megvan az esély bőven, reggeli pisiből tesztelj, ha baba van a dologban, ki fogja mutatni! Puszi
2011. nov. 10. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 A kérdező kommentje:
köszönöm a választ de az ultrahangnak nem kelletett volna látnia? :S
2011. nov. 10. 19:42
 3/17 anonim ***** válasza:
Hát nem valószínű hiszen akkor már lassan kb.8 hetes lennél.És ennyi idős terhességet már látna a doki,már szívhang is lenne.De nem mondott semmit hogy akkor mitől késik?És tesztet csináltál?
2011. nov. 10. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:

Hát! Elvileg már 7 hetesnek kellene lenned, azt pedig látnia kellene. Bár ha később fogant, van esély! Viszont megvastagodott nyálkahártyát már akkor is kellene látnia!

Azt nem mondta,hogy akkor esetleg mitől késhet?

2011. nov. 10. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 A kérdező kommentje:

annyit mondott ha decemberig nem jön meg menyek vissza de amúgy mindent rendben talált.

Ennyi van a papíron amit kaptam:

Um:09:18

BV:

Ép k.genit. Kp.tág.vag.Zárt méhszáj , folytatásában rendes nagy uterus,szabad környezetben.

Kolp.:Ép portio

Cyt levéve

Uh:terhességre utaló jel nem látható.

2011. nov. 10. 19:50
 6/17 anonim ***** válasza:
Hát ha zárt a méhszájad akkor lehet baba, mivel nem várt előtt kinyílik, és a zárt logikusan a test védi a magzatot a külső veszélyektől, tesztelj, az a legjobb! (Első voltam) :)
2011. nov. 10. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
De nem is teszteltél?
2011. nov. 10. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 A kérdező kommentje:

nagyon remélem tényleg baba lesz.

folytatásában rendes nagy uterus,szabad környezetben. <-- és ez mit jelent ?

2011. nov. 10. 19:58
 9/17 A kérdező kommentje:
még nem de holnap első dolgom lesz a patikába szaladni tesztér :))
2011. nov. 10. 19:59
 10/17 anonim ***** válasza:
Holnap mindenképpen tesztelj,ha viszont az is negatív akkor biztos hogy nincs baba.:( De ha pozitív akkor keress egy másik dokit.Egyébként jól bírod hogy már ennyi ideje késik és még nem teszteltél,én már az elmaradt után 3 nappal teszteltem.
2011. nov. 10. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!