Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Jövőre szeretnénk csak babát...

Jövőre szeretnénk csak babát most csak megszakítással védekezünk járt már valaki úgy hogy így mégis terhes lett nem lenne baj ha előbb jönne a baba de a jövőév anyagiakban jobb lenne?

Figyelt kérdés
2011. nov. 12. 22:55
 1/9 anonim ***** válasza:
ez védekezésnek édes kevés, én konkrétan tabletta mellett is terhes lettem...
2011. nov. 12. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Nem értem mi a gond. Ha most lettél terhes, akkor a baba csak 2012-ben, azaz jövőre fog megszületni :)
2011. nov. 12. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

második!

egy baba nem csak a születés után kiadás.

2011. nov. 12. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Harmadik! Második vagyok. A harmadik hónapban volt a feleségem (akkor még "csak" a barátnőm), amikor leállamvizsgáztunk. Volt 6 hónapunk, hogy elindítsuk az életünket, hiszen nem volt másunk mint diákhitelünk. Felkötöttük a nadrágot, így sikerült időben elindulnunk a nagybetűs életben. Nem hiszem, hogy az a másfél hónap annyit számítana.
2011. nov. 12. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Mi így "védekezünk" évek óta. Én még nem, de egy barátnőm így esett teherbe.
2011. nov. 13. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Én elég sok ismerősömtől hallom, hogy így csinálják, de még sehol nem lett baba. Én viszont nem nagyon merném, bár én nagyon parázós fajta vagyok amúgy is.
2011. nov. 13. 00:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat, lehet rosszul fogalmaztam tehát jobban örülnénk ha a baba csak jövőre foganna meg és mivel én már gyógyszert nem szedek óvszert meg nem használunk így csak ez a védekezési forma marad ezért tettem fel a kérdést, hogy milyen tapasztalataitok vannak tudom hogy nem a legmegbízhatóbb....
2011. nov. 13. 10:31
 8/9 anonim ***** válasza:

Tényleg nem a legmegbízhatóbb, én így lettem terhes. Már van egy gyerekünk, későbbre terveztük a másodikat, de tabit már nem akartam szedni. Érzem mikor van peteérésem, és akkortájt gumit használtunk, a többi időszakban megszakítás. Ez így működött is, de aztán egyik hónapban mikor pont peteérésem volt, elfogyott a gumi, így csak a megszakítás maradt. 2 hét múlva pozitív lett a teszt...

Anyukám elmondása szerint én is ezzel a módszerrel fogantam. :)

Van akinek bejön, évekig így csinálják, és semmi, van akinek meg nem. Függ attól is, hogy a férfinek mennyire van előváladéka, és mennyi spermiumot tartalmaz.

De ha azt mondod, hogy az sem baj, ha korábban jön, akkor végül majdnem mindegy, az esélyt csökkenti, de nem 100%.

2011. nov. 13. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:

A feleségemmel 2 éve így "védekezünk" és még nem volt semmi. Még nem akarunk gyereket, de ha jön úgy is jó.


Előtte nagy szélhálmos voltam és csomó nővel barátkoztam ugyanezzel a módszerrel és senki nem lett terhes, csak egyszer majdnem, de az se az vót :)


(tagmondatok szó?)

2011. nov. 24. 00:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!