Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » A 8. dpo-n vagyok, ugye...

ExCaty kérdése:

A 8. dpo-n vagyok, ugye normális az ha még nem érzek semmit? Cicifeszülést ki mikor kezdte érezni? Egyáltalán mindenkinek jelentkezik?

Figyelt kérdés

Annyi tünetem van, ha egyáltalán annak lehet nevezni, hogy picit görcsöl az alhasam, olyan tompán, de nem vészes. Szombatra nem várom, remélem nem is jön és + lesz a teszt! Előbb nem is merek és nem is akarok tesztelni, felesleges is volna.

Itt a görbém:

[link]

Szorítsatok kérlek! Ez a 4. próbálkozós hónapunk.


2011. nov. 13. 16:41
 1/7 anonim ***** válasza:
Csináltak már nálad vizsgálatokat? Volt pajzsmirigy hormonra vérvételed nem régiben?
2011. nov. 13. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Nem olyan rég csináltak, az oké volt, miért? Pco-m volt/van de hogy lekopogjam rendeződött, ledobtam 14 kilót.
2011. nov. 13. 17:09
 3/7 anonim ***** válasza:
Ha rendben volt, akkor oké. Kicsit magasnak tűnik a 36,8-as alaphő, de az előzményeket tekintve nem meglepő. A -14 kilódnak meg gratulálok. Remélem, h a hőd ilyen szépen fent marad. Ne ijedj meg, ha egyik reggel 1-2 tizeddel lejjebb esik, majd visszamegy, ha baba van. Majd írj :)
2011. nov. 13. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Rendben, megírok! Köszi! :) Amúgy mindig 36,7 az alaphőm. Cicifeszülésről valakinek tapasztalat?
2011. nov. 13. 17:31
 5/7 anonim ***** válasza:

Nekem kb. a peteérésem óta kezdett el érzékeny lenni a cicim. Ez mensiig ki szokott tartani. Most, hogy teszt szerint terhes vagyok érzékeny a mellbimbób is.

Nagyon szurkolok Neked! Én is a napokban teszteltem pozit.:)

2011. nov. 13. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Köszi szépen! :) És gratu neked!!!
2011. nov. 14. 11:13
 7/7 anonim ***** válasza:
Jó régi a kérdés, de volt végül baba? :)
2023. márc. 13. 03:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!