Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Meg fog jönni csak azt érzem?...

Meg fog jönni csak azt érzem? Feszül az alhasam görcsöl néha, fájdogál a derekam, krémes fehér folyásom van szombatra nem várom ez mensi lesz?

Figyelt kérdés
2011. nov. 15. 18:56
 1/6 anonim ***** válasza:

Szia, én a saját tapasztalatomat tudom elmesélni. 2,5 év próbálkozás után,már mindig tudtam,h meg fog jönni. Görcsölt a hasam,fájt a lábam a nemvárt előtt 4-5 nappal. aztán jött a barnázás. Augusztusban ugyan igy voltam,ki is borultam,hogy na megint nem sikerült,pont vizparton voltunk nyaralni,ahonnan nem egyszer rohantam ki,hogy na most jött meg. aztán mikor még mindig nem volt semmi kezdett gyanus lenni,és láss csodát pozitiv lett a tesztem a nemvárt napján. Ugyhogy én azt mondom,hogy mig nem ön meg addig van remény,és amugy a pozi teszt után is olyan érzésem volt,hogy megjön. Azóta is a nemvárt idején érzem,h na most lenne meg.

14 hetes kismama

2011. nov. 15. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Köszi a választ reménykedem akkor! Neked boldog babavárást!
2011. nov. 15. 19:21
 3/6 anonim ***** válasza:
amig nemjon meg- szerintem baba.
2011. nov. 15. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
:) örülnénk neki nagyon
2011. nov. 15. 19:58
 5/6 anonim ***** válasza:
A krémes folyás jó jel.Nekem is az volt,és tegnap pozitivat teszteltem!!!Nekem is mindjárt megjön érzésem van,úgyhogy szoritok hogy baba legyen a dologban!:)
2011. nov. 15. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszi szépen neked meg gratulálok bárcsak én is két csíkot láthatnék már! :)
2011. nov. 15. 20:24

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!