Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Korai peteérésem volt vagy a...

Korai peteérésem volt vagy a tea abbahagyása miatt ugrott meg a hőm?

Figyelt kérdés

[link]

Málnalevél teát ittam,de mivel ennyire egyenes volt a görbém abbahagytam 2 napja. Attól ugorhatott meg a hőm vagy korai pé-m vol? A 8.napon azért nincs hőm,mert reggel 6-kor feküdtünk le és így nem volt értelme mérni. Viszont akkor lehett spontán peteérésem is. A múlt havi görbém ilyen volt: [link] Akkor a 17.nap környékén lehett pé-m. Most mit csináljak,igyam tovább a málnalevelet vagy most már palástfűt kell? Vagy egyáltalán ne igyam őket? Ovu tesztjeim vannak,de sajnos még nem kezdtem el. Csaka 13.nappal akartam nekiállni,a 30 napos ciklusaim miatt.


2009. máj. 13. 08:40
 1/1 anonim ***** válasza:

Szia!

A málnalevélteát csak középidőig szabad inni,onnantól kell a palástfűteát.De a gyorsabb eredmény érdekében szedjél Premenst vagy Hormeel S cseppeket vagy kapszulát!Sok sikert!!

2009. máj. 14. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!