Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Lehet, hogy azért nem jön...

Lehet, hogy azért nem jön össze a baba már 7 hónapja, mert nagyon sokszor volt gombás fertőzésem? Gyulladás is volt, illetve a petefészkemnél volt egy 5 cm ciszta.

Figyelt kérdés
A cisztát nem kellett megműteni, magától felszívódott. Arra gondoltam, hogy ezek miatt nem jön még a baba. Vagy nem függhet össze a 2 dolog? Több mint 6 évig szedtem fogigátlót, majd 1,5 éve abbahagytam, de csak 7 hónapja szeretnénk babát. Írjátok meg a véleményeteket!
2009. máj. 13. 17:49
 1/2 anonim ***** válasza:
Ezek a fertőzések ebben a 7 hónapban voltak, mostanság? Mert ha igen, akkor nagy rá az esély, hogy a fertőzések és a ciszta miatt nincs még baba. Szerintem ne izgulj feleslegesen. Várj szerintem egy rövid ideig, hogy fertőzésmentesen jöjjön össze a baba. Az ilyen fertőzések egyébként is elég veszélyesek terhesség alatt. Vetélést is okozhatnak, szóval inkább legyél tünetmentes egy darabig sztem.
2009. máj. 13. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
A ciszta 3,5 éve volt. Már 1 éve nem volt gombás fertőzésem, gyulladás sem. De most sikerült sajna egy gombás fertőzést összeszednem. Most gyógyszerrel+kúppal kezelnek. Tehát a mostani ciklus biztosan kilőve, a dokitól úgyis meg akarom kérdezni, hogy kell-e több hónapot szüneteltetni a babakérdést, vagy semmi értelme. De a 8 év alatt, amióta szexuális életet élek nagyon sokszor volt gombás fertőzésem. Volt olyan év, mikor 4-5 alkalommal. Volt Candidám is 7 éve. Ezért is félek, hátha ezek miatt nem jött még össze a baba. De sajnos ritkán tudunk együtt lenni, csak hétvégén, gondolom emiatt is nehezebb a dolgunk.
2009. máj. 13. 18:05

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!