Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Gyermeket szeretnénk, nem...

Gyermeket szeretnénk, nem árthat a peteérésemnek ha a laptop az ölemben van munka közben? Vagy ha a baba sikerülne?

Figyelt kérdés
Tudom hülye kérdés bocsi.Ilyen "sugárzásra" gondoltam pl.Nem árthat a petéimnek ha meg sikerül a baba akkor nem árthat neki?Nem vagyok tudatlan a témában mert régota szeretnénk babát csak inkább a laptopokhoz nem értek:)Köszi.Erika
2011. dec. 2. 17:40
 1/5 A kérdező kommentje:
Mégegy kérdés.Inszemináciom volt,utrogestan kupot használok napi 3-mat,ti hányadik ciklusnapig használtátok?Köszi
2011. dec. 2. 17:43
 2/5 anonim ***** válasza:
Én lombikos vagyok, sokáig laptopoztam én is ölben, aztán egy idő után párnára tettem és úgy az ölembe, de attól sem voltam nyugodt, úgyhogy inkább nem laptopoztam ölből. Persze a kezelések előtt már jóval leszoktam az ölbéli laptopozástól. Állítólag férfiaknak nem egészséges mert felmelegíti a golyókat és elpusztítja a spermákat.
2011. dec. 2. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
35%

Egész terhesség alatt a gépem az ölemben volt és probléma mentes volt a terhességem és egészséges, életerős lányunk született.

Nekem ezzel nem volt gondom. Nem hinném, hogy a közeljövőben hirtelen 8 szeme és 7 karja nőne vagy esetleg a feje lecsúszna a lábaihoz a sugárzás miatt.

2011. dec. 2. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 Manka68 ***** válasza:
35%

Szia!

Milyen sugárzásra gondolsz?

Max elektromágneses tere van, sugárzásról én nem tudok. Viszont olyan gyenge áram/feszültség van benne, hogy az elekromágneses tere szinte alig terjed túl a burkolaton.

Ha ettől is félsz, akkor ne telefonálj, ne használj semmi elektromos dolgot, ne is vasalj, mert a vasalónak is van elektromágneses tere! A falakban a vezetékeknek is.

Ha belegondolsz, a Föld egy hatalmas mágnes! Mindenhol kimutatható a hatása, így működik az iránytű!


A mai napig próbálják bebizonyítani, hogy minden elektromos dolog ártalmas, de még nem igazán sikerült. :-)

Szóval szerintem nyugodtan laptopozhatsz. :-)

2011. dec. 2. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
köszi szépen.
2011. dec. 3. 12:56

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!