Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » 3 Tesztet csináltam: 1. Nem...

3 Tesztet csináltam: 1. Nem várt előtt 6 nappal: Medi-Lab (nov.30) reggeli első 2. Dec.1. délután HCG line kazetta 3. Dec.3. reggeli első HCG line vizeletsugaras Mindhárom pozitív lett, szerintetek megkönnyebbülhetek?

Figyelt kérdés
Csak annyi negaítvat olvasni a tesztekről és a fals pozitív eredményekről.
2011. dec. 4. 17:30
 1/8 anonim ***** válasza:

Hát én már biztos nem pazarolnák több pénzt tesztre.Még egy kicsi türelem aztán lehet dokihoz menni,hogy már tutira lássa a dolgokat.

Gratulálok!

2011. dec. 4. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Igen,ha mind három teszt pozitív akkor biztos lehetsz,hogy az!!!Gratulálok kismama!!!:-)
2011. dec. 4. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Gratulálok Kismama :)
2011. dec. 4. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Gratulálok én is!!!!
2011. dec. 4. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen :) az az igazság, hogy valaki rám ijesztett, hogy még korán teszteltem és lehet fals pozitív a teszt... vélhetően ha nem lennék terhes, akkor én is kiröhögném magamat egy ilyen kérdésért :).
2011. dec. 4. 19:25
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Fals + nincs.Gratulálok!!!
2011. dec. 4. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Gratulálok!


Én nagyon örülnék egy pozitív tesztnek is, nemhogy háromnak!

2011. dec. 4. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Ha poztívat mutatna a teszt ha túl korán csinálod, szerinted lenne bárki aki pazarolná a pénét tesztekre?:) Szuper, gratulálok! A pozitív az terhességet jelent.
2011. dec. 5. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!