Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » December 8. -ra nem vártam a...

December 8. -ra nem vártam a menszeszem, nem is jött, de már egy hete barnás folyásom van, néha egy kis pecsételős vérzéssel, de minimális, mikor pihenek nem vérzek nem barnázok. Terhes lehetek?

Figyelt kérdés
mikor házimunkát csinálok meg ilyesmi akkor kis idő mulva megint jeletkezik.Szedek c vitamin mert terhességi kalkulátor szerint 5 hetes terhes "lennék"csináltam tesztet de negatív...most elmegyek venni Magne B6-ot hátha segít nekem .sok helyen olvastam hogy 5-6-7 hetes terhesen magne b6 mellett ,meg pihenés mellett abba maradt a "vérzés".Szerintetek lehetséges hogy terhes vagyok?csak a teszt még nem mutatja ki?
2011. dec. 14. 11:24
 1/3 anonim ***** válasza:

Szerintem nem vagy terhes,inkább valami hormonális dolog lehet.A teszt már szerintem kimutatta volna.

Én magne b6,meg c-vitamin helyett inkább orvoshoz mennék.Ha mégis terhes lennél,nem jó,hogy már 1 hete babonázol meg vérzel...!

2011. dec. 14. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Én is orvoshoz mennék inkább, mert ha nem terhesség, (márpedig a teszt negatív) akkor valami más gond lehet.
2011. dec. 14. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat,mindig azt hiszem hogy abba marad ,de nem ,van hogy nem folyik semmi ,este felé egyáltalán nincs,reggel meg megint elkezdi ...nagyon tartok a nőgyógyásztól.Félek hogy valami nagyobb bajom van,tudom hogy így ezzel nem vagyok kisegítve ,muszály lesz elmennem .olyan gáz hogy vérzek és úgy kell fel feküdni...a menszim amúgy is rendszertelen amióta abba hagytam a foggátlót volt dokinál azt mondta hogy majd befog állni.az utóbbi időben naggyából jól jött meg ,viszont elkezdtem szedni Forever Royal Jelly méhpempőt,hogy normális legyen a menszim.na meg jó lenne ha segíteni teherbe esni...lehetséges hogy a méhpempő zavart be?!
2011. dec. 14. 12:34

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!