Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Megszakítással esett teherbe...

Megszakítással esett teherbe valaki úgy, hogy nem "becsúszott" baleset volt, hanem nem is számítottak rá, mert mindent a megszokott, körültekintő módon csináltak?

Figyelt kérdés
Mármint ez alatt azt értem, hogy nem ment a hüvelybe az ejakuláció, illetve, hogy egymás után kétszer vagy többször nem szeretkeztek, mert ugye ilyenkor a korábbi magömlésből visszamaradhatott hímivarsejt a húgycsőben.
2011. dec. 16. 13:50
 1/8 krisztivan ***** válasza:
66%
A megszakitás nem védekezés.Ezt mindig elmondják,leírják mindenhol.Bocsi:-)
2011. dec. 16. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Tudom, de nálunk nem baj, ha jön a baba, csak direkte nem teszünk jelenleg érte semmit. Ezért is ezt a módszert választottuk. Érdekelne a statisztika, hogy tényleg eredményes-e, ha körültekintően csináljuk.
2011. dec. 16. 13:54
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
3 évig megszakításos módszerrel voltunk együtt a férjemmel és nem lettem terhes.
2011. dec. 16. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
7 évig megszakításos védekezés,majd az első éles "menet" után terhes lettem a lányunkkal.Tervezett volt,de nem gondoltuk,hogy rögtön sikerül.Születése óta is ezt a módszert alkalmazzuk,és nem lesz/lett kistesó.3 éves a lányom.Nekünk bevált ez a módszer.:-))
2011. dec. 16. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Igen, én így estem teherbe. Amúgy, mivel a megszakítás tényleg nem védekezés, a peteéréses időszakomba (szoktam érezni)mindig gumit húztunk. De aztán egyik hónapban pont nem volt itthon addigra, így hát maradt a megszakítás, és hát teherbe is estem. Időben kivette, és csak 1 alkalom volt. Nálunk sem volt gond hogy besikeredett, csak azért későbbre terveztük volna. Viszont egy korábbi párommal vagy egy évig "védekeztünk" így, és semmi. Mondjuk neki nem is nagyon volt sosem előváladéka, a férjemnek meg elég bőséges, valószínű ez is meghatározza az esélyeket.
2011. dec. 16. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindenkinek! Hát itt a ritka kivétel. Az előváladékkal annyira eltérőek a vélemények, mert valahol azt olvasom,hogy alapból abban is van hímivarsejt, valahol meg azt, hogy az csak azért kerül bele, mert egy előző aktusból (hiába mosakodott le alaposan a férfi) a húgycsőben maradhat és az előváladékkal együtt a hüvelybe kerülhet. Ezek szerint az utóbbi nem igaz:)))
2011. dec. 16. 18:21
 7/8 anonim ***** válasza:
Ebből még nem következik, hogy az utóbbi nem igaz. :) Lehet, hogy egyes férfiaknál csak akkor kerül bele, vagy akkor kerül bele annyi, hogy ütőképes legyen. Ez egyénfüggő. Mint írtam is, az egyik páromnál azt tapasztaltam, hogy szinte nincs is előváladéka, (ezt azért tudom olyan jól, mert mivel ő volt az első, elég sokáig csak pettingeltünk, és sosem jött ki semmi, vagy csak nagy ritkán egy icicpici,) most a férjemnél meg épp csak elkezdjük az előjátékot, már szanaszét "folyik". Szóval mivel már ebben is minden férfi különbözik, abban is lehet eltérés, hogy mennyi hímivarsejt kerül az előváladékba. De az biztos jobban megnöveli a mennyiségét, ha az előző aktusból maradt az ivarszervekben, és a következőnél "kimosódik", és ezáltal a terhesség esélyét is növeli, minél többen vannak, annál inkább bekövetkezhet a megtermékenyítés. Az csak egy közhely, hogy elég egy is, persze, mert tulajdonképpen egy termékenyíti meg a petesejtet, de azért kellenek többen, mert sok elpusztul útközben.
2011. dec. 16. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
Én is így lettem terhes (ha jól emlékszem, a ciklusom 15. vagy 16. napján), egyszeri alkalmas szeretkezés eredményeképp. Milyen érdekes a természet: vannak, akiknek ilyen véletlen "balesetek" következtében azonnal összejön a baba, mások meg évekig próbálkoznak, eredménytelenül.
2011. dec. 29. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!