Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ
Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés

A kérdés

Milyen esélyekkel indul valaki, aki nem szedett fogamzásgátlót soha, ha babát szeretne?

2009. máj. 18. 10:40  Privát üzenet  

A válaszok
Ugyan olyan esélyeid vannak mint annak aki szedet fogamzásgátlót!Nem ezen múlik!Az átlag egézséges pároknak is csak 25-30% esélyük van egy hónapban, hogy sikerül

A válasz 100%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 93%-ban hasznos válaszokat ad.
# 1/3Időpont 2009. máj. 18. 10:46 Privát üzenet
Nem tudom, befolyásolja-e, hogy ki szedett és ki nem. Nekem például pont a fogamzásgátlótól rendeződött a ciklusom, és jót tett mind a bőrömnek, mind a hajamnak. 5 évig szedtem, utána vártunk 3 hónapot, pedig az orvos azt mondta, hogy azt sem kell. Első próbálkozásra terhes lettem.

A válasz 100%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 94%-ban hasznos válaszokat ad.
# 2/3Időpont 2009. máj. 18. 10:46 Privát üzenet
Én soha nem szedtem, az első terhességem első hónapban összejött, és most 8 év után a 2. hónapban sikerült. Nem tudom van e összefüggés, bár szerintem nem ezen múlik.

A válasz 100%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 91%-ban hasznos válaszokat ad.
# 3/3Időpont 2009. máj. 18. 12:23 Privát üzenet

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Ha 3 hónapon át szedem a fogamzásgátlót akkor helyreállhatnak a hormonjaim és beindulhat a peteérésem?
Szóval létezik, hogy terhes vagyok és a tünetek ilyen hamar jelentkeztek? A legutóbbi menzeszem előtt fogamzásgátlót szedtem évekig, szóval csak most hagytam abba! Zsó
Ha fogamzásgátlót szedek de most 1 hétig antibiotikumot szedtem (már nem) akkor mennyi ideig van még esélye a teherbeesésnek?
Terhes vagyok? Júliusban hagytam abba a fogamzásgátlót. Azóta kétszer menstruáltam persze nem állt be még a menstruációm.
Fogamzásgátlót abbahagytam! Terhes lehetek? Mikor áll be a menstruációm?
2x megjött rendesen, fogamzásgátlót szedek védekezésnek, de most az aktus után 2,5 hónapra rá mindjárt megjön fájdalmaim vannak, de még 2 hét van a fogamzásgátló szüneteltetésig...

Kérdések a Gyerekvállalás, nevelés rovatbólKérdések a Teherbeesés rovatból

Minden jog fenntartva © 2019, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!