Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Milyen esélyekkel indul...

Milyen esélyekkel indul valaki, aki nem szedett fogamzásgátlót soha, ha babát szeretne?

Figyelt kérdés
2009. máj. 18. 10:40
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Ugyan olyan esélyeid vannak mint annak aki szedet fogamzásgátlót!Nem ezen múlik!Az átlag egézséges pároknak is csak 25-30% esélyük van egy hónapban, hogy sikerül
2009. máj. 18. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Nem tudom, befolyásolja-e, hogy ki szedett és ki nem. Nekem például pont a fogamzásgátlótól rendeződött a ciklusom, és jót tett mind a bőrömnek, mind a hajamnak. 5 évig szedtem, utána vártunk 3 hónapot, pedig az orvos azt mondta, hogy azt sem kell. Első próbálkozásra terhes lettem.
2009. máj. 18. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%
Én soha nem szedtem, az első terhességem első hónapban összejött, és most 8 év után a 2. hónapban sikerült. Nem tudom van e összefüggés, bár szerintem nem ezen múlik.
2009. máj. 18. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!