Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ha keménynek érzem a méhem,...

Ha keménynek érzem a méhem, az utalhat terhességre? Vagy az inkább a menstruáció jele?

Figyelt kérdés
2011. dec. 24. 21:32
 1/10 anonim ***** válasza:
A terhes méh tapintása felpuhult érzetű.
2011. dec. 24. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Köszi :)
2011. dec. 24. 21:41
 3/10 anonim ***** válasza:

Ha nem vagyok indiszkrét, Te hogyan "érzed a méhed"?

Vagy méhszájra gondoltál? (azt ki lehet tapintani hüvelyből, de a méhet?)

2011. dec. 24. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
hát ha megnyomom az alhasam elvileg érezhetem nem? ( bocsi h hülyének tűnök, csak kíváncsi vagyok) és ahogyan megynomtam keménynek éreztem, pedig azelőtt soha nem volt így
2011. dec. 24. 23:47
 5/10 anonim ***** válasza:

A méh kb. diónyi nagyságú, nem lehet érezni "nem terhesen", mert rejtve van.

[link]

Talán itt valamennyire látszik. Amikor a nőgyógyász vizsgál, elég erősen be kell nyomnia, hogy a petefészkeket kitapintsa kívülről is, de a méhet nem igazán lehet.

Az alsó bélszakaszodat érezheted, az jól kitapintható. Ha fel vagy puffadva, vagy tele van széklettel, akkor kemény, ha meg "üres", akkor puha.


Aztán valaki cáfoljon meg, de én így tudom. :o)

Harmadjára vagyok terhes, de a méhemet sosem tudtam kitapintani.

Terhességre inkább más jelek utalnak. (Vagy semmilyen).

2011. dec. 24. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Ja, mármint az elején nem tudtam kitapintani, később, amikor nőtt, akkor persze igen. :o)

De amikor a has nőni kezd, akkor sem a méh az, ami látványossá teszi a pocakot, hanem eleinte az, hogy a beleket kezdi felnyomni, és az dudorodik neki. Maga a méh csak később "jön feljebb".

2011. dec. 25. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
5-6 válaszolónak igaza van.
2011. dec. 25. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Köszi a kommenteket :))
2011. dec. 25. 12:08
 9/10 anonim válasza:
furcsa kérdéssel fordulok önhöz én egy 33 éves nő vagyok nem éltem sokat szexuális életet mivel megcsalt a párom most van egy akivel járok már jó ideje vagyunk együtt most 20 án feküdtünk le nemrég . ő erős Durax gumit használt minden elélvezés után újat cserélt és úgy folytattuk ön szerint ha előváladéktól nedves volt a gumi és letörölte úgy tette belém ugye ettől még nem lehetek terhes?? nem szedtem gyógyszer előtte .. félek mert még nem szeretnék terhes lenni :(
2011. dec. 27. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
A gumi bevan vonva spermicid anyagokkal, ezért nem hinném:)
2011. dec. 27. 13:46

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!