Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Estél teherbe úgy, hogy...

Estél teherbe úgy, hogy (középidőben) peteéréskor megszakítással védekeztél?

Figyelt kérdés
Új kapcsolatom van. Kétszer voltunk együtt. Az első alkalommal kiszakadt az óvszer, a másodiknál éppen peteérésem volt és megszakítással védekeztünk. 38 éves vagyok,több kapcsolatomban is védekeztünk így jó pár évig, a mostani partnerem szintúgy. Mégis aggódom. Bár már van egy gyerekem és szeretnék is még, de ez még csak egy induló szerelem. Szerintem a legkevésbé sem repesne az örömtől, nekem meg nem lenne szívem elvetetni a babót. Nektek mi a tapasztalatotok? Mekkora a terhesség gyakorisága ovuláció idején megszakítással?
2011. dec. 29. 17:46
 1/2 anonim ***** válasza:
Igen, én így estem teherbe. Megszakítással védekeztünk, de ovulációs időben mindig gumit húztunk, szerencsére mindig érzem is, hogy mikor van. Aztán egyik hónapban nem volt itthon gumi, pont éreztem is az ovus fájdalmat, és hát maradt a megszakítás. Terhes is lettem. Pedig csak 1 alkalom volt, de hát az előváladék... Végül is nem volt gond, de azért vártunk volna még az újabb gyermekáldással. :)
2011. dec. 29. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Húgom is így esett teherbe. Megszakítással védekeztek. Most 17 hetes kismami.
2011. dec. 30. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!