Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Vajon terhes vagyok? 10 nap...

Vajon terhes vagyok? 10 nap késéssel megjött a mensim. Volt már tavaly is sokszor hogy a 38-40. nap körül jött meg. Normális a vérzésem csak kisebb a mennyisége. terhességi tüneteim nincsenek.

Figyelt kérdés
2009. máj. 22. 11:43
 1/5 anonim ***** válasza:
40%
szerinted erre mi honnan tudjuk a választ?valaki terhesen is menstruál.
2009. máj. 22. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Hat ha megjott es rendes mensid van akkor nem vagy terhes sajna. De ha biztos akarsz lenni, csinalj egy tesztet, ha az lennel, mar tutira ki kell mutatnia. De nem sok remeny van. Drukk a kov honapban! Sok sikert!
2009. máj. 22. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
nem letolást kértem hanem véleményt tapsztalatot.
2009. máj. 22. 11:48
 4/5 anonim ***** válasza:
én a helyedben reggel csinálnék egy tesztet,és drukk hogy + leszen.
2009. máj. 22. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Szia!

Csinálj egy tesztet,ha nega,akkor vegyél Premenst,az beállitja a ciklusodat és még teherbe is eshetsz minél előbb!Sok sikert!

2009. máj. 22. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!