Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » A menstruácio hossza, mennyisé...

A menstruácio hossza, mennyisége elárul valamit arrol, hogy van-e pé és hogy milyenek a teherbeesési lehetoségek?

Figyelt kérdés
Nemrèg hagytam abba a tablettàt, elsore mikor megjott olyan normàls volt, 6-7 nap,elso utolso nap kis barnàzàs, most màsodjàra mikor megjott elèggè erosen kezdodott, csak egy este barnàztam, màsnap màr rendesen jott ès elèggè fàjt is a hasam, ami règen mèg tabi elott se nagyon volt, 2 napig eros volt, ma meg ilyen sotètbordo, inkàbb nagyon sotèt barna dolog jon, de nem az a vègèt jelzo halvànybarna. Ez vajon normàlis?Vagy igazàbol ez pè szempontbol tok mindegy, hogy 2 hèt eros vèrzèsed van vagy 2-3 nap ès a tobbi csak barna?koszi elore is a vàlaszokat.
2009. máj. 23. 18:02
 1/7 Grófházy ***** válasza:
100%
a peteérésre a mensiből nem lehet következtetni.Akkor is menstruál az ember,amikor nincs peteérése.
2009. máj. 23. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

koszi

ès a teherbeesès esèlyère lehet kovetkeztetni?h pl nyàlkahàrtya milyen vastag v ilyesmi, mennyire tud megmaradni a baba?

2009. máj. 23. 18:10
 3/7 Grófházy ***** válasza:
100%

megint 1.

a túl rövid mensi alatt valószínű vékonyabb a nyálkahártya,ebbe nehezebb beágyazódni,de a 6-7 nap alatt már szép mennyiség ürül,tehát mindenképp kedvezőbb körülmény a kis jövevénynek

2009. máj. 23. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
hú akkor most félnem kéne, hogy baj van?:(( mert ebben a hónapban kevés ideig fog sztem tartani, vagy hát kevés vér, sok barnázás....de első napban nagyon erős volt
2009. máj. 23. 20:47
 5/7 anonim ***** válasza:
ez alkati kérdés, van akinek alig van és könnyen esik teherbe más meg ha sok is van küzd vele, a szélsőségek és barnázás nem jó, mert az hormonális baj jele, ahogy a túl hosszú vagy a túl rövid mensi is. adj magadnak és a szervezednek is pár hónapot, de ha fél év múlva sem rendszeres és szabályos a mnesi, akkor dokihoz kell fordulni.
2009. máj. 23. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

ok, köszi

Jó mondjuk ez még csak a második hónap tabletta abbahagyása után, szóval örülök, hogy egyáltalán van, nem úgy mint sok más nőnek, hogy hónapokig meg se jön neki.Meg viszonylag normálisan is jött meg, nem 50vhány napra.Remélem csak ez nálam a "hormon probléma", hogy abbahagytam és most visszaáll, mert tabielőtt,amígmég ne mszedtem normális volt.

2009. máj. 23. 21:36
 7/7 anonim ***** válasza:

Menstruációkor a megvastagodott méhnyálkahártya válik le és ürül ki, a vérzés mennyiségéből tehát csak a nyálkahártyára lehet következtetni. Sem a túl vastag, sem a túl vékony nyálkahártya nem jó. Peteérés után a progeszteron nevű hormon segít a nyálkahártyát felépíteni. Ezt meg tudod segíteni a ciklus második felében palástfű-teával, illetve a megfogant terhesség megtartását barácserje-kapszulával. (A barátcserjét bármikor el lehet kezdeni szedni, de kell két-három hónap, mire kifejti a hatását.)


Próbálj meg hőmézőzni, abból kiderülhet, hogy van-e peteérésed.

2009. máj. 24. 00:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!