Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Tapasztalt valaki hasonlót...

Tapasztalt valaki hasonlót terhesen? Az elmaradt mensi napja óta a nap folyamán hirtelen előbukkan rajtam pár csalánkiütésszerü pattanás, vagy hólyag ami nagyon viszket, de egy perc és elmúlik.

Figyelt kérdés
Előfordul a testem szinte minden pontján, de leggyakrabban a tarkómon.Lehet-e a hormonváltozástól?
2009. máj. 24. 15:34
 1/2 anonim ***** válasza:
Én nem vagyok terhes (sajnos), de nekem is hasonló tüneteim vannak. Testszerte pillanatok alatt kiütéses leszek, olyan mint a szúnyogcsípés, majd pár perc múlva eltűnnek. Iszonyúan viszket. Voltam vele háziorvosnál, aki nem látott semmit. Majd elmentem bőrgyógyászhoz, aki megint csak nem látott semmit. És így élek 3 éve. Próbáltam Claritint, Citizerint, meg ezer féle allergiás tabblettát, kálciumot, de semmi nem használ. Nálam az a legnagyobb probléma, hogy ki sem vizsgálták, pedig a bőrgyógyásznál lett egy fulladásos rohamom is, kaptam egy injekciót és ennyi.
2009. máj. 24. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
lehet hogy terhességtöl független napérzékenység.
2009. máj. 24. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!