Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Pé utáni 5. napon (ciklus 21....

Pé utáni 5. napon (ciklus 21. napja) barnás krémes folyás lehet beágyazódás?

Figyelt kérdés
Ma vagyok a 23.napon. A hőm szépen fent van,pont azon a napon csak 4 órát aludtam és a nyitott ablak miatt arra keltem,h nagyon fázom,így az akkori 36,5-ös hőt inkább nem írtam be. Pláne,hogy miután visszafeküdtem és 1,5 órát még aludtam akkor már 36,8 volt,pedig nekem napközben se szokott 36,7-nél több lenni. Ilyen barnás folyásom soha nem volt,és csak egy napig tartott,de nagyon nagy mennyiségbe. Tegnap a melleim kezdtek el fájni,de az egész mintha beütöttem volna őket. A görbém: [link]
2009. máj. 25. 12:31
 1/3 anonim ***** válasza:

Hát lehet az is, de lehet mástól is barnás folyás. Főleg hogy nagyon sok. Lehet hormonális probléma miatt is. Ha nem jön meg és magas a hőd is akkor tesztelj! Jókor voltatok együtt így lehet belőle baba.

Hajrá :)

2009. máj. 25. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Huzamosabb ideig fennálló barnás folyás a progeszteron probléma.
2009. máj. 25. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm,hogy válaszoltatok. Csak egy napig tartott(nem huzamosabb ideig) és a nagyon sokat úgy értem,hogy egy tisztasági betéten egy értem,hogy 2 cm-er szélességben és 5 cm-er hoszzúságban. de nálam ez sokat jelent.
2009. máj. 25. 12:52

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!