Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Halvány tesztek csalhatnak?...

Halvány tesztek csalhatnak? Kinek lett (erős fénynél látható) halvány pozitív teszt után mégis menstruációja?

Figyelt kérdés
Ma vagyok a ciklus 29. napján.26-30 naposak a ciklusaim.X-epillel teszteltem háromszor,mindháromnál halvány csíkom lett,nem tudom bizakodjam e!?
2012. jan. 16. 17:29
 1/4 anonim ***** válasza:
Halkan gratulálok, mert a halvány csík is csík. 2 nap múlva tesztelj megint, addigra már erősebbnek kell lennie. Nem kell elbizakodni. ;-)
2012. jan. 16. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
köszi a biztatást.Nem tudom mikor jött elő,lehet 5perc után,mert az elején nem is figyeltem,hogy halványan de ott van e?ezért csináltam ma is egyet (sajnos nem reggeli vizeletből) és azon is van egy 2.csík...majd kiderül.
2012. jan. 16. 17:36
 3/4 anonim ***** válasza:

Nekem is ez a teszt mutatott halvány 2. csíkot a ciklus 27. napján (a 30-35 napból) már nagyon vártuk, így a fogamzás 10.! napján teszteltünk :)

Most itt alszik a vállamon a kis angyalkánk!!!

Szóval jó esély van rá! Kicsit irigykedem is :)Sok sikert!

2012. jan. 16. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Köszi vannak már gyerekeim (de tesztekkel sosem voltam szerencsés) tudom milyen fantasztikus érzés mikor a "2."csík ott szuszog 9hónap múlva rajtunk:))

Reménykedem...

A fiamat,csak késés után 3.napon mutatta ki az x.epil.

2012. jan. 16. 17:48

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!