Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Mennyi az esély a teherbeesésr...

Mennyi az esély a teherbeesésre ha múlt hónapban hagytam abba a tabit és megszakítással védekeztünk?

Figyelt kérdés
2012. jan. 19. 21:52
 1/7 anonim ***** válasza:
Szerintem nagyon minimális az esélye.
2012. jan. 19. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Szerintem is kicsi,de feszülnek a melleim és elvileg hétvégén kéne megjönnie.
2012. jan. 19. 22:02
 3/7 anonim ***** válasza:
Kicsi. De a mellfeszülésre ne adj. Most újra a saját hormonjaid irányítanak, természetes, hogy ilyen dolog is jelentkezik, mint a mellfeszülés. Nagyon sok nőnek ez a menstruáció előjele, lehet, hogy nálad is az lesz.
2012. jan. 19. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
A tabletta elhagyása és a közelgő menzesz is befolyásolhat.
2012. jan. 19. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat:)
2012. jan. 19. 22:39
 6/7 anonim ***** válasza:
Azt jó tudnod, hogy a tabletta abbahagyása utáni hónapban viszonylag nagy az esély a terhességre. A gátlás alól felszabaduló petefészkek ugyanis gyakran kissé túlpörögnek, ilyenkor az ikerterhesség is gyakori. Ezt csak azért mondom, mert az az elv, hogy még csak egy hónapja nem szedem a gyógyszert, nem túl adekvát. Én most 1-2 hónapig gumit használnék a helyedben, ha nem akarnék babát, utána szakítsátok meg a szexet, ha ragaszkodtok ehhez a módszerhez!
2012. jan. 19. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Hát nálam nem jött be az első hónapban nagy az esély sajnos! :( 36 napra jött meg,előtte való héten egy csomó terhes tünetem volt,amit csak a megbolondult hormonok csináltak...... Mivel ti nem védekeztetek,így elképzelhető,hogy babát vársz!
2012. jan. 20. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!