Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » A 10mm-es nyálkahártya jelenth...

A 10mm-es nyálkahártya jelenthet nagyon korai terhességet? Ha az vagyok, maximum 3 hete jöhetett össze, vagy még hamarabb.

Figyelt kérdés
Már van egy kislányom, aki 2 éves, most 2 hónapja próbálkozunk kistesóval, nagyon szeretnénk ha összejönne. Az utolsó mensim május 2-án volt, de a ciklusaim kb 35 naposak. A mensi utáni első együttléttől számolva a 15. napon csináltam egy tesztet, ami nagyon nagyon halvány pozitív lett, és most hétfőn voltam dokinál, aki azt mondta, hogy nem biztos semmi, csak az, hogy 10mm a nyálkahártya, de mivel még nem késik, nem tud többet mondani, de van rá esély, hogy terhesség. A melleim iszonyatosan feszülnek és fájnak, émegelygek is és nagyon gyakran kell pisilnem, mint az első terhességnél.
2009. máj. 28. 17:56
 1/1 anonim ***** válasza:

Lehetsz babás, főleg, ha pozi lett a teszt:)

Szerintem próbálj meg később is tesztelni, ha erősödik a csík, akkor tuti baba van:) Később pedig már a doki is megerősítheti:)

remélem gratulálhatok:)

2009. máj. 28. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!