Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Elvileg peteérésem van. Ma...

Elvileg peteérésem van. Ma együtt voltunk a párommal, szeretkezés után vártam pár percet és csak utána keltem fel. Viszont sok kifolyt. Így is van esélyem a teherbeesésre?

Figyelt kérdés
Előre is köszönöm a válaszokat, és bocsi, ha hülyeséget kérdeztem, de ez nem tiszta nekem.
2009. máj. 28. 22:25
 1/7 anonim ***** válasza:
89%
A gravitáció nagy úr, nem tudod bent tartani a dolgokat. Hidd el, ha jönni akar a babó, maradt ott annyi amennyi elég lett.
2009. máj. 28. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
:) Köszi a választ! Remélem jönni akar a baba. :)
2009. máj. 28. 22:51
 3/7 anonim ***** válasza:
95%
Van! Különben már kihalt volna az emberiség.
2009. máj. 28. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
90%
Tegnap TV-ben orvos mondta, hogy peteérés előtt 2 nappal ideális az együttlét, de mindeki azt hiszi, hogy peteéréskor...
2009. máj. 29. 06:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Egy orvos azt mondja, a többi 99 pedig azt, hogy peteéréskor. Bár szerintem ez teljesen mindegy, mert gondolom én , hogy nem csak akkor egy alkalommal van együtt a pár. Tehát peteérés elött 2 nappal is. Persze, ha babát szeretne.
2009. máj. 29. 07:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
a spermiumok kb. egy óra alatt érnek el a céljukhoz. tehát pár perc fekve maradás nem oszt-nem szoroz. gravitációs szempontból az az ideális, ha egy esti szeretkezés után csak reggel kelsz fel :)) de én sem hiszem, hogy ezen múlik...
2009. máj. 29. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszi szépen a válaszokat, aranyosak vagytok!
2009. máj. 29. 09:35

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!