Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Be barnult és hámlik a köldökö...

Be barnult és hámlik a köldököm belül. Szóba jöhet a baba? Nem tudom mikorra várjam a mensimet mert rendszertelen. Múlt hónapban kimaradt de 2-3 hete folyamat teszteltem és mind negatív lett.

Figyelt kérdés
Azóta sikerülhetett attól függetlenül hogy dec-ben nem volt mensim?
2012. jan. 29. 12:24
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Fogalmam sincs, ilyen tünetről még nem hallottam soha, de én azért szurkolok neked! Mikor teszteltél utoljára? Vezetsz hőgörbét?
2012. jan. 29. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%

Első vagyok! Csak találtam ezt azt erről a köldök dologról!!


linea negrara a neve


[link]

2012. jan. 29. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:

köszi a válaszokat!már vagy 2hete teszteltem.azóta nem merek!mert bár nem jött meg a mensim,nincs tünetem azon kívül hogy nagyon puffadok mmár egy falat kajátol is és egész nap.

második köszi a linket.

2012. jan. 29. 16:41
 4/9 anonim ***** válasza:
100%

Hát ha rendszertelen a mensid, és decemberben ki is maradt,akkor az is esélyes,hogy nincs peteérésed!

Tesztelj még egyszer,ha negatív,akkor menj el egy dokihoz!

2012. jan. 29. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Nekem csak a 22. héten barnult be, és úgy tudom, hogy ez picit későbbi tünet. De ha nem jött meg, ettől függetlenül is tesztelhetsz, hiszen ilyenkor, ha össze-vissza jön meg, sosem lehet tudni. De ha gyakran előfordul, hogy kimarad, érdemes kivizsgáltatni! Sok sikert a babához! :)
2012. jan. 29. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
3évent egyszer marad ki max.igaz hogy rendszertelen de nagyon max 40napra mindig megjön.most meg már nov27óta mensi sehol.de dec-ben teszteltem és akkor negatív volt.azóta nem merek
2012. jan. 29. 19:43
 7/9 anonim ***** válasza:
A max. 40 napra megjön az már elegendő ok egy kivizsgálásra. Tesztelj, akkor kiderül, hogy baba-e vagy sem, aztán így vagy úgy megteheted a következő lépést.
2012. jan. 29. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:

voltam vele dokinál nem tudott velem mi kezdeni.mert amíg szedtem gyógyszert mindig rendszeres volt.amint abba hagyom össze vissza jön.a doki azt mondta a 40nap belefér.szerintem holnap vagy holnapután tesztelek.

NAGYON KÖSZI AZ EDDIGI VÁLASZOKAT!

2012. jan. 29. 19:53
 9/9 anonim ***** válasza:
Ja igen, csak a gyógyszertől nem menstruálsz, csak megvonásos vérzésed van, az nem ugyanaz. Sok sikert a teszthez, drukkolok! :)
2012. jan. 29. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!