Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Szerintetek ha több terhességi...

Szerintetek ha több terhességi teszt is pozitív lett, akkor azt már vehetem 100%-nak, hogy terhes lettem?

Figyelt kérdés
Elég régóta próbálkozunk, ezért nem akarom még beleélni magamat. Csütörtökön megyek UH-ra, de már tűkön ülök.
2012. febr. 4. 09:56
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:

Ha a tesztek pozitívak akkor tuti, hogy terhes vagy, ne izgulj. A csütörtöki uh-n majd megnézik, hogy minden okés-e.

Boldog babavárást! :)

2012. febr. 4. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
Mindenképp!! Szívből gratulálok és reméljük, hogy az orvos is csak jókat tud mondani!! :) Boldog babavárást! Mióta próbálkoztatok? Használtatok valamilyen módszert a teherbeeséshez? Teák, gyertyaállás? :D puszika
2012. febr. 4. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
Biztosat majd a doki mond, de mindenképpen jó ha több teszt is pozitív. Én ugyanígy éreztem mint Te, bár nekünk elég hamar, 4. hónapba sikerült, de én se akartam elhinnni, megcsináltam egy csomó tesztet mindig 2 csíkos volt már erősebb volt teszcsík mint a kontroll de még akkor is kételkedtem picit, pedig más jelek is terhességre utaltak. Aztán mikor elmentünk dokihoz és láttam az uh-n na akkor már én is biztosan elhittem hogy tényleg ott van. Ma már 10 hetes vagyok. Gratulálok Neked, addig meg ne ideskedj. :)
2012. febr. 4. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:

Ez a nem hiszem el érzés abszolút mindenkiben megvan szerintem. És akkor is ugyanilyen erős, ha az embernek hamar összejön. :) Én lélekben fel voltam készülve, hogy lehet, hogy későn jön össze (PCOS), anyuméknak is hat év alatt sikerült, de Istennek hála a második hónapban összejött. Ezer tesztet csináltam, mindig-mindig azon gondolkoztam, hogy ez velem történik-e, kérdezgettem a férjemet, hogy látja-e a csíkokat (az elején nagyon halovány volt). És igen, velem történt... :)) Azóta a 26. hetet tapossuk.


Hidd csak el, gratulálok Neked, kívánom, hogy minden rendben menjen, és élvezd ezt a szép állapotot innentől minimum 36 hétig!!! :))) Sok-sok boldogságot!

2012. febr. 4. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 A kérdező kommentje:
Nagyon köszönöm nektek a válaszokat. Nekem is vannak tüneteim amik arra utalnak, hogy tényleg terhes vagyok, de úgy voltam vele, hogy amennyire szeretném már, hogy igaz legyen, lehet, hogy csak beképzelem magamnak.... Tudom röhejes. De már csak pár nap választ el az ultrahangtól!!!
2012. febr. 5. 10:45
 6/18 anonim ***** válasza:
szombat 12.17es vagyok, már csak 3 nap és mész a dokihoz, de mindenképpen írd meg hogy mi volt :)) drukkolunk neked nagyon. mi holnap megyünk dokihoz 2. uhra már nagyon várjuk. :) Neked meg addig is nyugi :)
2012. febr. 6. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 A kérdező kommentje:
Köszönöm, csütörtökön írok!
2012. febr. 7. 07:56
 8/18 anonim ***** válasza:
na mi volt??
2012. febr. 9. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 A kérdező kommentje:
Sziasztok! Megvolt az ultrahang. 8 hetes és 3 napos terhes vagyok!!!!! És boldog!!!
2012. febr. 9. 11:20
 10/18 anonim ***** válasza:

Szívből gratulálok!!!! :)


Boldog babavárást!

2012. febr. 9. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!