Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » X-epil terhességi teszt...

X-epil terhességi teszt mennyire megbízható? Szeretnék hallani véleményeket róla!

Figyelt kérdés
Ki mikor tesztelt vele, és mikor mutatott pozitív eredményt? Beágyazódáskor mindenképp kellene érezni valamit? (pl.: hasszúrka, pecsételés?)
2012. febr. 4. 10:42
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
53%

Én 3 napos késésnél csinál a tesztete (X-epil)! És szinte rögtön pozitív lett! :) És azóta is látszik! ;) Szóval teljesen megbízható!

Én beágyazódáskor nem éreztem semmit, de ez mindenkinél más. Nekem a nem várt előtt egy héttel kezdődött a hasszúrka és kb. 2 hétig tartott, most már csak ritkán érzem.

8hkm :)

2012. febr. 4. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
71%

Legtöbbször semmit nem érzel beágyazódáskor.


Én használtam, mikor nem volt baba tök negatív volt, mikor baba lett, szép erős pozitív. Nem emlékszem már, hogy mikor használtam (melyik napon).


Szeptemberben lett pozitív, azóta is ott a csík. :)


26 hetes kismama :)

2012. febr. 4. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
64%
Én használtam, a nemvárt előtt 1 nappal és erős pozi lett, terhes is voltam.De sajnos a elvesztettük a babát. :(
2012. febr. 4. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat.

Kedves Utolsó válaszoló, nagyon sajnálom, hogy elvesztettétek a babát!

Én ma vagyok a 30. napon, de a menstruációmat nem tudom semmihez sem viszonyítani mert rendszertelen. decemberig gyógyszerrel jött meg. decemberben volt egy drilling műtétem (pco miatt). utána kb 38. napon jött meg. Szerintetek mikor merjek tesztelni, ha egyáltalán érdemes tesztelnem!????

2012. febr. 4. 12:20
 5/13 anonim ***** válasza:
52%
Nekem nemvárt előtt 3 nappal már kimutatta, és nem reggeli vizeletből, igaz halványan, de utána napról napra erősödött a csík, mostmár 10 hetes terhes vagyok :) szerintem már tesztelhetsz...
2012. febr. 4. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:

én is gondoltam rá, hogy tesztelnem kellene, csak annyira félek a csalódástól!

Gratulálok a babához!!!

2012. febr. 4. 15:02
 7/13 anonim ***** válasza:
köszike! szerintem tesztelj! most!!! :)
2012. febr. 4. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:
nem kellene még várnom? még "csak" 30.napon vagyok. múlt hónapba 38. napon jött meg
2012. febr. 4. 17:38
 9/13 A kérdező kommentje:

mióta próbálkozunk rengeteg tesztet csináltam. egyszer volt nagyon halvány pozitív (medi-lab) de baba meg sehol sem volt. helyette tele volt mindkét petefészkem cisztával (pco). amiket decemberben drilling műtéttel eltüntettek.

Nagyon félek az újabb csalódástól!!!!

2012. febr. 4. 17:41
 10/13 A kérdező kommentje:

teszteltem ma reggel, sajnos negatív!

Előfordulhat hogy talán sikerült? Mert még "csak" a 31. napon vagyok.

2012. febr. 5. 09:20
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!