Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Lehetséges, hogy az ovulációs...

Lehetséges, hogy az ovulációs teszt több napig pozitív?

Figyelt kérdés
Mivel eljött a gyerekvállalás ideje, különösen figyelem az ovuláció jeleit. A ciklusaim 35-40 naposak. Minden hónapban van tojásfehérjeszerű nyák és utána két hétre mindig megjön. Először vettem ovulációs tesztet és a nyák jelentkezésekor kezdtem tesztelni (3 napja) minden alkalommal pozitív volt. Tegnap éreztem a legnyálkásabb napot, ma már kevésbé, de a teszt ma is pozitív lett. A controll-csík nagyon halvány, de a tesztcsík egyértelműen látszik.

2012. febr. 4. 20:04
 1/10 anonim ***** válasza:

Elméletileg 22-26 órán át lehet peteérésed. Az ovulációs teszt jól nézted?

(bocsi a kérdésért) Amúgy ezt a kérdést már én is feszegettem anno.

2012. febr. 4. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Nem egyértelműen látszódnia kell a tesztcsíknak, hanem erősnek kell lennie, legalább annyira, mint a kontroll csíknak, csak akkor jelent pozitívat. Ha már kezd halványodni a tesztcsík az előző naphoz képest, akkor az már negatív.
2012. febr. 4. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
A leírások szerint biztosan pozitív. Tavaly a szokásos éves vizsgálaton azt mondta az orvosom, hogy PCOS gyanúm van... persze utánaolvastam és kellően megijedtem. Már rengetegszer csináltak uh-t és eddig egyetlen orvos sem mondta. Azt olvastam, h az ovuteszt lehet pozitív ilyen betegségnél. Most nem tudom higgyek-e a tesztnek.
2012. febr. 4. 21:11
 4/10 A kérdező kommentje:
A tesztcsík olyan erős mintha vastag filctollal húzták volna, sokkal erősebb mint a controll-csík.
2012. febr. 4. 21:16
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Szia, abban a hónapban amikor terhes lettem doki figyelgette uh-on a peteérést, ovut, két petém is érett és meg is repedt, én otthon szorgalmasan teszteltem emellett lh teszttel mert kíváncsi voltam mit mutat, ugyanis volt ,hogy előző hónapok egyikébe, hogy több napig pozi volt..szóval a lényeg, hogy abban a hónapban 5 napig volt pozitív, addig amíg a második tüszőm is meg nem repedt!! Két nap eltérés volt köztük, terhes is lettem szerencsére, szóval nem biztos, hogy hormongond miatt pozitív olyan sok napig, persze az is előfordulhat de hátha nem!! 35hkm
2012. febr. 4. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
Nekem általában 2 napig szokott pozitív lenni az ovu tesztem.
2012. febr. 5. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Még van egy tesztem, azt még ma megcsinálom. Már csak azt nem tudom, hogy mit tegyek, ha ma is pozitív lesz!? Vegyek még és folytassam?
2012. febr. 5. 10:07
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
Mi történt végül? Pozitív lett a teszt? Sikerült a baba?
2012. márc. 11. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Szia! Sajnos nem :(( Elmentem hormonvizsgálatra és nőgyógyászhoz. Enyhén magas lett a prolaktin és a TSH 4,7. Már voltam endokrinológusnál, kaptam gyógyszert a pajzsmirigyre és 1 hónap múlva kell visszamennem. + IR gyanú :(( bár szerintem tünetek nincsenek, mégis szinte biztosra vette a doki.
2012. márc. 12. 20:49
 10/10 anonim ***** válasza:
100%
Remélem, nemsokára minden rendben lesz.
2012. márc. 15. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!