Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ebből lehet probléma?

Ebből lehet probléma?

Figyelt kérdés
Lehet,hogy terhes vagyok(még nem csináltam tesztet,de késik pár napja-sose szokott-cicim feszül,semmi jele a mensinek).És hát az elmúlt időben(ez úgy novembertől január közepéig) nem fogtuk vissza magunkat ami a bulizást illeti(bálok,karácsony,szilveszter,utó szilveszter,disznóvágás stb.).Nem dohányzom,nem drogozok,de a pálinka,bor és a sör fogyott rendesen(na,nem egyszerre,hol ezt,hol azt ittunk).Ám nem keveset(és volt,hogy heti 2 "ereszd el a hajamat" is volt.Lehet ebből baja a babának?Vitaminokat szedek(Folsav,E vitamin).Köszi a válaszokat.
2012. febr. 6. 08:02
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
nincs mit!!de azért csinálj tesztet és ne legyél ideges mert sajnos attól is késhet!!remélem baba van a dologba!!régóta próbálkoztok??vezetsz hőgörbét??
2012. febr. 6. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 A kérdező kommentje:
Nem vezetek hőgörbét,és december óta próbálkozunk csak.Van tesztem,megcsinálom.Megírom!
2012. febr. 6. 09:13
 13/20 anonim ***** válasza:
oké!!!érdekel mi is lett az eredmény!!
2012. febr. 6. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:
mi lett?? írj, várjuk nagyon :)
2012. febr. 6. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 A kérdező kommentje:
Csináltam tesztet(pár perce,szóval nem is reggeli vizeletből),erős pozitív lett.
2012. febr. 6. 15:13
 16/20 anonim ***** válasza:
húúúúúúúú gratulálok!!sok boldogságot a babához!!
2012. febr. 6. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 TKI Ibolya ***** válasza:
Gratula! Jó babavárást!
2012. febr. 6. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 A kérdező kommentje:
Köszönöm,lányok!Azt hiszem vége a bulizós "ereszd el a hajam" partiknak.Egy sokkal jobb,szebb korszak kezdődik.Még 1x KÖSZI a válaszaitokat.
2012. febr. 6. 15:55
 19/20 Ajsa válasza:
:') Annyira gratulálok! Nagyon vigyázz rá. És rettentően irigyellek. :)
2012. febr. 6. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 A kérdező kommentje:
Köszi!Biztos,hogy Neked is hamarosan sikerülni fog.
2012. febr. 7. 10:14
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!