Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Peteérés után visszaesett a...

Peteérés után visszaesett a hőm, ez nem jelent jót, ugye? Görbe lent!

Figyelt kérdés
[link]
2012. febr. 6. 08:17
1 2 3
 1/30 anonim ***** válasza:
ilyen sokáig volt ovu fájdalmad??ez egy kicsit sok!!mikor volt az ovu teszt negatív??szerintem nem akkor volt ovud amikor bejelölte!!és mikorra nem várod??
2012. febr. 6. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/30 anonim ***** válasza:
Semmi gond nincs, csak 36,5 alá ne menjen...
2012. febr. 6. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/30 A kérdező kommentje:
Február 15. körül nem várom. Igen, és még ma is érzem, hogy a bal petefészkemnél szúrkál, meg néha görcsölget, mintha meg akarna jönni. A második pozi utáni nap lett negatív az ovuteszt.
2012. febr. 6. 09:14
 4/30 anonim ***** válasza:
Nekem is hasonló volt anno, csak nekem lement a cv-vonal alá a hő pár nappal ovu után és utána ment ismét fel.
2012. febr. 6. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/30 anonim ***** válasza:

Itt a terhesgörbém, ezen láthatod, kétszer is lement a hőm. Kattintással ki tudod nagyítani a diagrammot.


[link]

2012. febr. 6. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/30 anonim ***** válasza:

utolsó:gratulálok a babához!!

akkor nem akkor volt ovud amikor bejelölte a gép!!vagy nem jól látom??

2012. febr. 6. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/30 anonim ***** válasza:
Köszi, pont uh-ra jártam kétnaponta nézte a doki a peteérést, két tüszőm érett, azért volt napokig alacsony a hőm, az egyik 23-án repedt meg a másik pedig akkor amikor a ciklus.hu behúzta 25-én.
2012. febr. 6. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/30 anonim ***** válasza:
tehát a 13. és a 15. ciklusnapomon.
2012. febr. 6. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/30 anonim ***** válasza:
hát nekem nem ilyen sajna a görbém!!már nem is reménykedek!!
2012. febr. 6. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/30 anonim ***** válasza:
Ne viccelj, miért ne reménykednél, az első gyerekemnél nekem se ilyen volt a görbém, a hőm is akkor alig ment ovu után 36,5 felé a csúcs terheshőm 36,6 volt.Nem szabad a reményt feladni, nekünk tíz év kellett mire a második összejött.
2012. febr. 6. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!