Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Peteérés után visszaesett a...

Peteérés után visszaesett a hőm, ez nem jelent jót, ugye? Görbe lent!

Figyelt kérdés
[link]
2012. febr. 6. 08:17
1 2 3
 11/30 anonim ***** válasza:

ilyen a görbém:

[link]

válaszoló voltam!!

2012. febr. 6. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/30 anonim ***** válasza:
Ez eddig egy nagyon szép görbe, főleg, hogy hajnal 3.45 körül mérsz igen szép magas a mai hőd, én bizakodnék:)
2012. febr. 6. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/30 anonim ***** válasza:
köszi!!hát sajnos korán kelek így akkor tudom mérni!!és szerinted mikor volt ovum??akkor amikor volt az ovu fájdalom??peteérésem van csak nem tudom,hogy van e ovum(tűszőrepedésem)ugye a ovu és a tűszőrepedés egy és ugyan az??
2012. febr. 6. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/30 anonim ***** válasza:
Szerintem vagy a 14.napon vagy a 17.-en de nem vagyok orvos tehát biztosan csak a szervezeted tudja. Nekem a doki így magyarázta, hogy amikor megnőtt a tüsző, akkor elkezd repedni, ha nehezen reped akkor csak csordogál belőle a folyadék ami körbe veszi a petesejtet a tüszőbe,ez eltarthat akár egy-két napig is, ha azonnal reped akkor kiömlik belőle a folyadék és magával sodorja a benne lévő petesejtet, ez a kiömlő folyadék lehűti a testhőt, tehát ezt lehet látni a görbén, hogy leesik a hő, a feszítő fájdalom pedig azt jelenti, hogy készül megrepedni vagy reped .Vannak nők akiknek nem sikerül a repedés és a tüsző elsorvad, viszont itt a hő akkor nem emelkedik meg átlaghő felé elvileg, max betegségnél.
2012. febr. 6. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/30 anonim ***** válasza:
hát köszi!!sokat segítettél!!de komolyan!!14 napon nem lehetett mert akkor voltam dokinál és akkor látta a tűszőt vagy mi!!vagy petesejtet!!jaj tiszta hülye vagyok!!akkor még nem repedt meg!!csak azt mondta van peteérésem!!vagy hülyeséget írtam??
2012. febr. 6. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/30 anonim ***** válasza:
A tüszőt látta:) a petesejt bele van bújva a tüszőbe:) a tüszőt úgy képzeld el, hogy mensi után elkezd nőni , növögetni és benne vagy egy pici rotring hegyvégnyi petesejt és körülötte folyadék..ez a tüsző nő, kb félidőig, amikor is elérheti akár a két két és fél centit is, már magában ettől is érezhet az ember feszülést..szóval ezt a megnőtt tüszőt szokta a doki nézni és mérni, hogy mekkora, abból már lehet következtetni kb mikor reped meg, van akinek már 18mm-esen van akinek csak 25..egyénfüggő, a lényeg a dokid a tüszőt látta:)
2012. febr. 6. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/30 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat, és a fenti beszélgetésből is sokat tanultam. :)
2012. febr. 6. 10:28
 18/30 anonim ***** válasza:

értem!!én még nem nagyon értek hozzá!!még csak most nézet nekem a doki!!hát szerintem 17-énnél hamarabb nem tesztelek hamarabb!!vagy mikorra ne várjam??

bocs kérdező,hogy itt írogatunk!!hol vagy??

2012. febr. 6. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/30 anonim ***** válasza:
Jajj ne haragudj, nem volt szándékomba belemászni ennyire a kérdésedbe.Viszont nagyon érdekelne ,hogy hogyan alakul tovább a hőmérsékleted, majd néha tedd már fel légyszi a diagrammod.
2012. febr. 6. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/30 anonim ***** válasza:
jaja!!engem is érdekel a hőgörbéd kedves kérdező!!nekem se mindig ilyen egyértelműen megy fel a hőm!!de remélem fent is marad!!már szeptember óta próbálkozunk!!
2012. febr. 6. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!