Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Megszakítással csináltuk...

Megszakítással csináltuk párszor a párommal utoljára 25. -én nagyon félek, hogy terhes lettem mennyi rá a valószínűség?

Figyelt kérdés
Viszket picit a mellem, nagy ritkán hányingerem van de ez lehet a fogyókúrától is. 10.én kellene megjönnie ugyan úgy előjöttek a pattanások is mint szokott de ez a mellviszketés bezavar sok helyen olvastam, hogy lehet terhességi tünet. Régen is volt már ilyen de ugye akkor rendes védekezés miatt nem aggódtam. Most viszont nagyon parázok. Milyen egyéb ilyen korai tünetek lehetnek. Egyébként hátrahajló méhem van doki szerint nehezebben fogok teherbe esni.
2012. febr. 6. 11:56
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
85%
Ha megszakítással védekeztetek, tudtad, hogy teherbe eshetsz. Akkor most mi a baj? Ha ahhoz nagyok voltatok, hogy megtegyétek, a következményekhez is legyetek felnőttek. Ezért ne rágódj, hogy mi lesz, ha jön a baba, örülj, hisz tudtad mit teszel.
2012. febr. 6. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
80%
Hátrahajló méh?? Nekem extrán hátrahajlik, és elsőre megszakítással teherbe estem.
2012. febr. 6. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 A kérdező kommentje:
Tudom és eddig sosem csináltam ilyet, meg is bántam....
2012. febr. 6. 12:06
 4/19 anonim ***** válasza:
77%

A "kiveszi a farkát közben" az nem védekezés!

AZ ELŐVÁLADÉK IS TARTALMAZ MEGTERMÉKENYÍTÉSRE ALKALMAS SPERMIUMOT!

2012. febr. 6. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
61%

Sajnos nem tudsz mit tenni, csak várni. Mikor voltatok együtt? Eseményutáni már késő?

De ígérd meg, ha most nem leszel terhes, ahelyett, hogy felbátorodsz, soha többet nem teszel ilyet!

2012. febr. 6. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 A kérdező kommentje:

Köszönöm a kedves komenteket azért ezt a vétek lenne szaporodnod dumát erősnek tartom... Nem törlöm magadat minősíted ezzel amilyen stílusban írsz.

Utolsó. Január 25.-én voltunk utoljára akkor csináltuk így. A héten kellene megjönni-e.

2012. febr. 6. 12:11
 7/19 anonim ***** válasza:

Húha, az pont félidő volt. :((

Tablettához már késő.

Talán ha a szokásos módon jönnek ki a pattanások nem lesz baj. Azért a terhesség az más, meg azt érzi az ember. Drukkolok, hogy rendben legyél.

De tényleg irass fel magadnak eseményutánit, és ha bármi van vedd be, ha elszakad a gumi, vagy nem védekeztetek. Még mindig jobb, mint egy abortusz.

Fel a fejjel, és próbálj meg ne idegeskedni, mert akkor csak késni fog!

2012. febr. 6. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
Még annyi jutott eszembe, hogy szerdán vagy csütörtökön érdemes lenne tesztet csinálni, hogy megnyugodj!
2012. febr. 6. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
100%
Ha annyira parázol a teherbe eséstől, akkor miért nem vmi hatékonyabb védekezési móddal próbálkoztok? Nekem amúgy nem viszketett a mellem, hányingerem pedig később jelentkezett.
2012. febr. 6. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 A kérdező kommentje:
Abba kellett hagynom a gyógyszert, gumira váltottunk azon a nap nem volt otthon így alakult tudom itt rajtam kívül mindenki tökéletes nem ítélkezést vártam hanem válaszokat!
2012. febr. 6. 12:25
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!