Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Megszakítással csináltuk...

Megszakítással csináltuk párszor a párommal utoljára 25. -én nagyon félek, hogy terhes lettem mennyi rá a valószínűség?

Figyelt kérdés
Viszket picit a mellem, nagy ritkán hányingerem van de ez lehet a fogyókúrától is. 10.én kellene megjönnie ugyan úgy előjöttek a pattanások is mint szokott de ez a mellviszketés bezavar sok helyen olvastam, hogy lehet terhességi tünet. Régen is volt már ilyen de ugye akkor rendes védekezés miatt nem aggódtam. Most viszont nagyon parázok. Milyen egyéb ilyen korai tünetek lehetnek. Egyébként hátrahajló méhem van doki szerint nehezebben fogok teherbe esni.
2012. febr. 6. 11:56
1 2
 11/19 Kerek Szabina válasza:
Amúgy most őszinte leszek a párommal 7 éve megszakítással védekezünk és mindennap szinte szeretkezünk, és soha nem volt ebből baj.
2012. febr. 6. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
100%

Na, most nekem ez nem világos.


"Utoljára 25-én"

"azon a napon"


Most akkor hányszor is "védekeztetek" megszakítással?


Egyébként én a hátrahajló méhemmel együtt egyetlen egyszer "védekeztem" megszakítással, a 8. napon... 31. hetes kismama vagyok.

2012. febr. 6. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 A kérdező kommentje:
Utoljára 25.-én szeretkeztünk.
2012. febr. 6. 12:59
 14/19 anonim ***** válasza:
48%

30% körüli az esély, tíz ilyen sztoriból 3nál van gyerek, gondolom ott ahol könnyen teherbe tud esni a nő és peteérés is volt.

Hááát, mantrázzál rendesen, hogy ne legyél az meg idd a cickafark teát, meleg fedő a hasra, forró fürdő, torna ezerrel meg lépcsőzés és egyéb házi praktikák arra, hogy megjöjjön...

2012. febr. 6. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
90%
Én erre csak a saját történetemet tudom leírni. Kb. 15 éve gyakoroljuk a megszakítást sikerrel, semmi más védekezés módszert nem használunk. Két gyerekünk van, mind a kettőt terveztük, és mindketten első hónapban megfogantak. Nem kétlem, hogy teherbe lehet esni megszakítással, de nekünk bejött védekezésnek, amellett, hogy igencsak termékenyek vagyunk, ha akarunk.
2012. febr. 6. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
89%
Jóideje megszakítással védekezünk és semmi gond nem volt vele. Nekem is hátrahajló a méhem, de amikor babát szerettünk volna, azonnal összejött:)) Kétszer is. Véletlenül nem:)
2012. febr. 7. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:
69%
Na jó, ezt most akkor bontsuk két részre. IGEN, lehetsz terhes. Ez volt az első rész. A második: mégis mi a frászkarikát gondolsz, hogy ebben a kérdésben itt vársz segítséget? Talán röntgenlátásunk van, vagy mind Uri Geller rokonai vagyunk? Öcsém, vegyél már egy tesztet, ne itt sipákolj. Ja, és ha már ott vagy, vegyél pár óvszert is.
2012. febr. 7. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:

Szia!

Először is nyugodj meg, mivel 10-én kellene megjönnie, már holnap reggel csinálhatsz tesztet. A mell viszketés nem csak a terhesség jele, sőt nekem az csak a 10.hét körül volt. Inkább a hormonok játszanak. Szerintem kicsi az esélye a terhességnek, nem azt mondom hogy nem eshetsz, de szerintem kicsi a valószínűsége! Sőt már akár délután is tesztelhetsz!

2012. febr. 9. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:
Teszteltél?Különben mi is megszakítással védekezünk évek óta-mivel nem gond,ha jön a baba-és csak akkor estem teherbe,amikor "nem szállt ki".Akkor viszont-mindkét alkalommal-elsőre megfogant a baba.A legnagyobbnál még gyógyszert szedtem,de aztán abba hagytam,mert nem akartam a szervezetemet "bombázni".2 gyerekes+7 hetes anyuka
2012. febr. 9. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!