Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Missed ab utáni első menstruác...

Missed ab utáni első menstruációd mennyire volt erős? Rendszeres volt?

Figyelt kérdés
Hamar teherbeestél utána?
2012. febr. 7. 20:20
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Nekem 4 napig tartott és ugyanolyan volt,mint előtte.Második nap több volt aztán fokozatosan gyengült.Negyedig nap már alig volt valami.A következő pontosan 28 napra jött és még abban a hónapban teherbe is estem!28+4hkm
2012. febr. 7. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
jaj, de jó Gratulálok, remélem nekem is hamar fog menni.
2012. febr. 7. 20:44
 3/6 anonim ***** válasza:
Nekem kicsit erősebb volt, és sokkal tovább tartott. Én sajnos azóta sem estem teherbe, ennek már egy éve.
2012. febr. 8. 07:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Nekem meg sem akart jönni, ezért gyógyszer kellett hozzá, de még azzal is jóval gyengébb volt, mint a megszokott. De a következő ciklusban már helyreállt. 3 hónapig kellett várnunk, majd mikor elkezdtünk próbálkozni a 3. hónapban lett pozitív tesztem.
2012. febr. 9. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Nekem normál menstruáció kb. 4 napig. A doki azt mondta, pár hónapot várjunk. 3-at vártunk, 4.-ben összejött. :-)most 35 hetes terhes vagyok.
2012. febr. 9. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Nekem is 4 napig tartott gyenge mensi volt, a következő 3 hónapig nem jött meg, norcoluttal meghozták, de az baromi erős volt, még a munkába se tudtam elmenni. A műtét után 9. hónapra sikerült, Pcos vagyok és most 22 hetes terhes:)
2012. febr. 9. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!