Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » 3 hete késik. Az utolsó teszt...

3 hete késik. Az utolsó teszt 1 hete negatív lett. Az orvos mégis bébire gyanakszik. Létezik, hogy 2 hét késés után sem mutatná ki a teszt?

Figyelt kérdés
Mielőtt megkellett volna jönnie azelőtt pár nappal volt egy enyhe rózsaszínes 1 napig tartó valami. Lehet annyi jutott volna erre a hónapra?
2012. febr. 10. 08:02
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
100%

Ha kitolódott valami miatt a peteérésed a ciklus legvégére, akkor lehetséges.

De az orvos biztos jobban tudja nálunk. :o)

Megnézett UH-n? Mit látott?

2012. febr. 10. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
Én PCO-s vagyok, tehát a menstruációmra sosem alapozhattam,mindig tartok itthon terhességi tesztet. 2010 októberében csináltam egy tesztet,mert röntgenre kellett mennem,de negatív volt. Majd a nőgyógyászom megállapította,h 5 hetes kismama vagyok. Visszaszámolva 2 hetes terhességemet nem mutatta ki a teszt,pedig nem olcsót vettem. Szóval nem tudni...
2012. febr. 10. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 A kérdező kommentje:
Megnézett uh-on és azt mondta, hogy egyenlőre semmit sem lát csak megvastagodott méhnyálkahártyát és hogy szerinte baba de elküldött tesztre. Viszont már szétidegeltem magam ezen szóval úgy döntöttem, hogy nem idegeskedem tovább. Jövőhéten már a következő mensinek kellene megjönnie szóval azt még megvárom, hogy megjön e és ha az se jön meg akkor megyek vissza. Amúgy mindig napra pontosan szokott megjönni. Legutoljára 12.25én volt meg. Köszi a válaszokat!!:)
2012. febr. 10. 08:32
 4/17 anonim ***** válasza:

Másodikhoz:

a "2 hetes terhesség" az éppen a fogantatás időpontja, még jó hogy nem mutatta ki a teszt, nincs az a teszt, ami kimutatta volna... a HCG kb. 2 héttel azután kezd termelődni, tehát "3-4 hetes terhesen".

2012. febr. 10. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:

Attól, hogy a menstruációd "pontos szokott" lenni, még a peteérés kitolódhat.


Nem voltál beteg? Nem szedtél antibiotikumot vagy más gyógyszert abban a "furcsa ciklusban"?

2012. febr. 10. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 A kérdező kommentje:
Nem, vagyis...rajtam volt egy 2hetes hányós időszak januárban de arra is csak B6-ot szedtem. Gondolom az meg azért nem befolyásolja.
2012. febr. 10. 08:43
 7/17 anonim ***** válasza:
100%

Dehogynem. Az ilyen betegségek (ráadásul 2 hétig!) simán kitolják a peteérést! Valahogy úgy kell elképzelni, hogy a szervezet a betegség legyőzésével van elfoglalva, és nincs "ideje" a "peteérést is intézni".

Szóval pici türelem, és kiderül.

Amúgy örülnétek neki?

2012. febr. 10. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 A kérdező kommentje:
11 hónapja várunk rá:) De se nem hőmézőzök meg nemiszok semmiféle teát meg ilyenek szóval nem lehetne mondani, hogy annyira rágörcsölnénk a dologra. De nagyon örülnénk neki!!:))
2012. febr. 10. 09:04
 9/17 anonim ***** válasza:

No akkor szurkolok nagyon!

Majd írd meg mi lett.

2012. febr. 10. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 A kérdező kommentje:
Rendben!:) Köszi! Még 1 kérdés, szerinted ha tényleg terhes lennék és amiatt nem jön meg és várok még egy hetet akkor azzal tényleg ártok a babának? Egyik ismerősöm szerint azonnal elkellene kezdenem folsavat szedni. De így is szedjem szerinted, hogy még nem is biztos?
2012. febr. 10. 09:21
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!