Most mit higgyek?

Figyelt kérdés

Ma csináltam ezt a facelle tesztet,reggel negyed 5-kor.Csak a kontroll csík jelent meg,másik nem volt.Délelőtt 10óra körül ránéztem akkor meg már halványan volt rajt még egy csík.Tehát időn túl jött ki,akkor szerintetek most mi van?Esetleg a facelle teszt mutatott másnak is téves eredményt?Azért csináltam a tesztet mert néha olyan furán érzem magam,hányingerem van szurkálásokat érzek.A menstruációm megjött rendesen múlt hónapban is,darabos is volt.Kétlem hogy terhes lennék,de kíváncsiságból csináltam a tesztet.Vettem egy másik fajtát arra az van írva már 10napos terhességet kimutat,később megcsinálom.Ez az első teszt.

[link]



2012. febr. 10. 12:58
 1/10 anonim ***** válasza:
Elég homályos a kép,de látszik a halvány 2. csík. A 2. teszt után okosabb leszel,mert időn túl elvileg nem érvényes az eredmény.
2012. febr. 10. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
ahogy én látom ez simán negatív!!de szerintem csinálj egy másikat de az már más fajta legyen!!
2012. febr. 10. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Igen elég homályos,de szabad szemmel jobban látni.Van már egy 23hónapos kislányom de mikor vele terhes lettem akkor elmaradt a menstruációm is.
2012. febr. 10. 13:15
 4/10 anonim ***** válasza:
kár, hogy nem sikerült jobban ráfókuszálni...van annak a csíknak halvány rózsaszín színe is, vagy csak szürke? ha színes, akkor elvileg pozitív, én már láttam fél óra után "pozitívodó" tesztet. de ha erős, darabos vérzésed volt, akkor azért kétlem
2012. febr. 10. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

sajnos rá va irva hogy ha pl 10 percig érvényes az eredmény utánna már nem

na mármost az eslö terhességem amikor azt se tudtam hogy az vagyok csináltam egyteszet fél pillanat alatt lett két csikos és máig örzöm ezt az eredményt nemmúlt el rajta a két csik. De ha negativothoz a teszt hiába jelenik meg rá 15 percre a második csik érvénytelen.

Ezért holnap csinálj másik tesztet aztán kiderül

2012. febr. 10. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
ltom a kt sikot rajta halovány de ott van a másik teszt kimutatja
2012. febr. 10. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Hát elvileg 15.-én kéne megjönnie a mensesemnek,de szülés óta 2nappal előbb szok megjönni,ami 13.-a.Azért csináltam most a tesztet mert a hányinger stb már múlt hónapban is volt.Ma vettem egy másikfajta tesztet Corax-ot erre az van írva már 10 napos terhességet kimutat,ezért gondoltam hogy most megcsinálom.Majd felrakom ezt is.
2012. febr. 10. 13:58
 8/10 A kérdező kommentje:

[link]

Itt a másik teszt,egyértelműen negatív.Remélem később se lesz rajta még egy csík.Szeretnénk kis tesót de 1-2év múlva.Védekezünk a férjemmel de ugyebár semmi sem 100%.Dokihoz el fogok menni mindenképpen mert már úgyis esedékes egy általános vizsgálat.

2012. febr. 10. 14:44
 9/10 anonim ***** válasza:
Nálam ugyanez volt a múlt hónapban. Én is feltöltöttem és lehetett látni a csíkot. Aztán jobban elolvastam a tájékoztatót és benne volt, hogy 10 perc után a negatív tesztnél is megjelenik egy második csík, de az attól még negatív. Így is volt, meg is jött másnap. Viszont! V an ellenpéldám is, mert egy időn túli pozitív tesztem eredménye idén már 6 éves lesz. :) Csak annyit tudok javasolni holnap után tesztelj még egyet, ha pozitív akkor időn belül már kimutatja. :)
2012. febr. 10. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat.Megvárom hogy megjön e,addig már nem tesztelek.
2012. febr. 11. 13:03

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!