Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Egy kis segítségre lenne...

Egy kis segítségre lenne szükségem. Szerintetek terhes vagyok vagy más probléma miatt késik a menstruációm? Január 5-én jött meg utóljára ( ma febr.11. van ), csináltam már 4 db tesztet, de negatív. Hányinger, mellfeszülés stb nincs.

Figyelt kérdés
2012. febr. 11. 09:33
 1/5 anonim ***** válasza:
hány napja késik?Hány naposak a ciklusaid?
2012. febr. 11. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Elég rég volt január 5...Véleményem szerint irány a doki hétfőn, mert az nem normális, hogy ennyi kimarad.Amúgy volt már ilyen? Vagy rendszeres a mensid?
2012. febr. 11. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
A ciklusom általában 28-30 napos. Nem szedek már évek óta fogamzásgátlót allergia miatt. Ezért nem pontos minden hónapban, de ilyen még nem volt. Egyébként van már egy gyermekem, aki csak "segítséggel" jött össze.
2012. febr. 11. 09:59
 4/5 anonim ***** válasza:
Akkor viszont, ha ennyire rendszeres a ciklusod érdemes lenne a dokiddal találkozni, ha baba azért, ha nem baba akkor meg azért, hogy kiderüljön mi a gond, mindenképpen az egészséged vagy egészségetek miatt!
2012. febr. 11. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat. Én is így gondoltam, hogy mennem kell a dokihoz, csak próbálkoztam azzal, hogy hátha volt valakinek hasonló és egy kicsit okosabb lettem volna mint most vagyok.
2012. febr. 11. 16:09

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!